9 Các câu trả lời

VIP Member

jgn give up sis..mgkin msa nie allah nak sis puas2 nikmati hdp berdua ngan husband sblm ada anak...da ada anak nanti msa utk husband pun da krg sbb kta akn utama kan dlu keperluan anak...apa pun stay +ve sis..moga allah pemudahkan urusan sis...jgn berhenti berusaha...sbb insyallah d dpn nya bhgia menanti sis....sya ada 15thn khwin tp xda ada lg..alhmdllh bhgian brsama suami...mck sya sndri da 10thn khwin pun blm ada ada...alhmdllh dia +ve..kwn sya ada yg 5thn da khwin..ulg thn kelima d khabarkan dgn berita gmbra...now ank dia nk msk 3 da..ada lg kwn seorg 3thn khwin..alhmdllh bru dpt rzki anak seorg..apa pun jgn putus asa sis....jeles mmng jeles....tp allah x kan mguji kta d luar kemampuan kta...stay +ve sis☺️☺️

In Sha Allah... Rezeki Allah akan sampai tepat pada masa yg sepatutnya ☺️ Perjalanan hidup kita masing2 berbeza. Awak & suami jgn putus asa ye. Kakak ipar saya pernah keguguran (twin) masa 1st time pregnancy. Lepas tu hampir 5>6 tahun jugak iktiar perubatan moden & tradisional. Sampai kakak ipar & suami dia buat keputusan nak ambil anak angkat TAPI pon takda rezeki. Sebab family yg nak bg anak angkat tu demand & ambik kesempatan mcm2 kt diaorg 😭 Alhamdulillah..... Lebih kurang 5>6 tahun slps keguguran pertama tue, kakak ipar saya pregnant. (4) orang dh anak dia skrg 😬

sabar ye sis...sy ank sulong meninggal..gap 2 taun peknen kedua ggur 3 bln..dekat setaun peknen y ketige.. alhamdulillah Allah gantikan 5 org.. kdg2 sis kne sabar..iklhlas..perancangan Allah itu indah..Dia tau ble mase nye

tq sis bagi semangat tuk saya❤️

sama sis,sayu je tengok org up gambar ngn anak2. sy first pregnancy baby meninggal 31++weeks,second gugur masa dah 2bln.ni dah dekat 5bln lebih ttc.moga ada rezeki kita nanti.amin3

semoga ade rezeki kita yer, same2 kita doakan 🤲🏻❤️

Inshaallah sis..rezeki sis utk merasai pasti ada..saya sendri 5tahun menunggu..Alhamdulillah skrg sdg hamil..sis kena positif dan jgn dgr ckp org..mungkin ni masa sis utk spendtime dgn husband..

Saya x amalkan apa2 cuma saya ada amik jamu manjalani by susuk manja sbb sy period x teratur..saya amalkan tu dlm 6 bulan mcm tu secara konsisten..

sis preg bpe mgu dh?insyaallah thun depan sis dpt braya btge nti

lpas sis knl kn diri tu,nti sy jwb msj sis dlm tu..ape2 soklan pon boleh sis😊insyaallah sy bntu ikut pglman😊

sy doakan sis cpt2 dikurniakan zuriat.aamiin. 😊

aamiin2 tq sis

Soon insyaAllah teruskn berdoa

sabar

Câu hỏi liên quan