10 Các câu trả lời

saya dh dua dose sinovac. no problem at all sis. kandungan pun bru 18minggu. alhamdulillah takde apa2 jadi kt kandungan saya. tiap kali pergi checkup after 1st dose dan 2nd dose, baby sihat. chubby dan sangat aktif. saya pun sihat takde apa2 effect demam dan sebagainya. cuma lapar dan mengantuk sahaja.

dah wak hehe. hritu scan girl. cuma masih awal, sono kata tunggu msuk 20w InshaAllah nampak clear. hehe

Saya dah sinovac 2dose . 1st dose sy xtahu lg ngnndung . 2nd dose sy bru je ambik 19weeks hrtu . Pfizer ngn sinovac tu sama je sis . Ambik je drpd xambik lgsg lagi bhya utk ibu mengandung .

Btul. Baik amik je

saya 1st dose semalam.. vaksin astrazenaca.. siang cucuk tiba² malam jadi seram sejuk sampai mengigil². Pastu pegang² kepala panas.. demam lepas vaksin.. ramai yg kata dos dia kuat

Berapa weeks dah sis?

kalau KKM kata boleh... mereka dh buat studies lebih mendalam. kalau KKM punya kelulusan pun tk percaya then mcm mana 😅

semua vaksin sesuai untuk ibu mngndung jangan risau.saya dapat pfizer ada je yg dpr vaksin lain dan diorng semua okey je

boleh sinovac..sy pun dh ambk dpt sinovac dose 1.

Dah boleh sinovac dah 2 dos dh pun ha

Boleh la Sinovac tengok berita tak?

saya dapat sinovac mase kandungan 21 weeks

kita geng la sinovac msa kandungan 21weeks

sy menyusu dpt sinovac 🤗

ooh ye ka sis..sy pun myusu jgk dok pikir la ni nk ambil pyzer ka sinovc tuhh

Câu hỏi liên quan