21 Các câu trả lời

Dulu saya pergi time week 8, pergi KK je time bukak buku pink, tapi tak nampak sgt. Doktor suruh dtg semula pada week 12 untuk nampak lebih jelas, time week 12 baru lah nampak jantung. Waktu week 8 nampak kantung je

nk selamat pergi 9 weeks.sebab mesin tu kadang tak selari dgn saiz kandungan kita. .ada tmpt 8weeks dah nmpk. .kk tmpt saya 8weeks xnmpk lg. klinik luar dh nmpk.dr sarankan 9weeks adalah masa trbaik

dkt gambar scan tjuk sy dah 7 weeks...tp baru nmpk kantung...x twu bpe week sebenarnya ni

klau kita buka buku pink, mmg akan scan dgn doc antara 8-12w.. biasanya x digalakkan scan awal² klau xdapa sbb nt takut xdgr heartbeat la, nmpk kantung je la..kita pulak stres/risau

kalau nak scan time confirm nampak jantung, tggu seminggu lg 🤗 tggu week ke 8 . sebab week ke 7 ada yang dah nampak jantung, ada yang masih kantung 🤗

Sy period xteratur. Scan 5y nampak kantung jer. Scan 8 week dah dengar heartbeat.

nk cmfom nampak jantung&janin baby sis scan time 10w..insyaallah nampak,klau sy msa 7w dlu xnpk,npk kantung ja...10w bru nampak jantung&janin..

Kalau nak scan 7w pun bolehh. Tapi mungkin nampak kantung je kalau bernasib baik dah nampak jantung. Scan utk confirmkan pregnant ke sis?

Ikut orang. Mcm saya pegi scan time 8 weeks, tapi bila scan kandungan baru 7 weeks. Lari seminggu. Maybe sbb period tak teratur.

9weeks sis..nt boleh nampak janin kecik gerak2 dgn heartbeat..kalau awal sgt tak nampak..12 weeks da boleh buat buku pink

8-10 weeks boleh dah g scan .. saya dulu 4w confirmkan pregnancy, 6w scan nampak kantung je .. 8w dah ada heartbeat 😍

sy scan 6w dah nampak kantung dan baby..dah jg dgr detak jantung walau masih samar2.. scan Kat klinik swasta..

Saya nk cube 6w nnty insya allah.. 🥰🥰 nmpk kantung saja pun xpe sbb dah tk sabar sgt 🤣

Câu hỏi liên quan