50 Các câu trả lời

sy khawin umur 18, first baby dpt time umur 19.. now umur dh 20 dpt rezeki sec baby... alhamdulillah semua okey... xde yg pndang serong... sbb jenis sy mlas nk dgar ckp org... 😅😂 sy bt ikut kepala sy je... yg penting hati sy tenang...

Generasi skrg mmg mcm ni la.dulu sis kawin umur 23 pun ada yg mengata.kawin awal sgt la dah gatal la.tp buat bodo je kot wlupun sakit ati jg la time tu.mulut org kita x bole tutup.dah kawen normalla preggy.bkn adik preggy ank luar nikah pun.

Adakah persoalan di atas menyatakan @ terpampang ttg kewujudan ATST seperti jawapan yg anda nyatakan ttg anak tidak sah taraf? Mohon penjelasan dgn lebih terperinci & mohon sgt jangan pencerahan tu jgn tinggal walau seinci. Cuba jelaskan pandangan awak ttg anak luar nikah seperti yg ditulis dgn sekeras tgn menulis ttg anak itu.

alah abaikan sja. yg penting kmu hrus bersyukur. sebb Tuhan bgi rezeki anak. bukan semua org dpt anak. tetap berdoa. dan terus fikir positive je. xpyh fikir perasaan org. yg penting kmu bhgia. xpyh campur dgn org yg negetive tu..

Orang Yang Dah Kahwin Muda Macam Awak Pon Orang Pandang Serong ? Kalau Macam Saya Yang Tak Kahwin Ni Saya Faham La Jugak.. Haih Manusia² 😊 Tak Pe Lah Semoga Awak Terus Kuat Dan Dipermudahkan Segala Urusan Ya Aamiin ❤

VIP Member

saya ni mur 16 xkahwin org pdg serong saya lantak p je tau kenapa? sbb depa bukan tuhan nk judge , biar kita settle berdepan ngn tuhan dorang nk ckp ape biaq je sis janji kita happy and igt tuhan dh

Peduli org kata.Cukup masa klu Tuhan bagi rezeki anak takkan kita nak tolak.Jaga kandungan baik2.. Selalu search pasal kehamilan dan cara nak pantang nanti. Blh juga tya org2 terdekat yg dh byk pengalaman

jgn pduli kn..sya kwin umur 18..memg org pndang mcm tu..abaikn je..bukn nya kita minta mkn kt drang..memg la mnusia..x akn pernah berhnti dri berckp2 ...abaikn je..jnji baby kita sihat..dn kita apy

Hurmm akak yg da 31 ni pn org pndang atas bwh bwk prot boyot sbb ingt ngandung ank luar nikah sbb bdn akak kecik n bonzai.. siap ade yg tnye sekolah kt mne..pdhal kite ank da nk msuk 4..

Mkn mkanan yg brkhasiat, dgr cakap doc & cari ilmu. Google je apa2 nak tahu sume ada. Nak jadi mak2 kena bijak. Follow fb dr emelda balchin. Jgn layan sgt cik2 bawang. Dgr boleh prcaya jgn 😆

VIP Member

Sy pun 19 tahun tngh mengandung.. xde sape pandang serong 😅.. sekarang semua org tk sabar nak tunggu sy bersalin.. siap bagi galakkan lagi.. lagi ii belah suami almaklumlah cucu sulung😁

Câu hỏi liên quan