8 Các câu trả lời

VIP Member

masa pergi kkia utk first time scan nurse kasi ni .. so far , sgt membantu saya .. kurang muntah dan pening .. kalau sebelum ambil ni mmg lembik hari hari muntah dan pening yang teramat sangat , nak bangun ke tandas pun kepala berpusing .. sekarang alhamdulillah kurang banyak walaupun masih pening dan mual

Masa buka buku pink dapat obimin sampai sekarang. Tak pernah miss makan. Alhamdulillah semuanya okay. Hb pun okay. So far takda masalah bila makan obimin ni.

Alhamdulillah tak pernah muntah pun makan obimin. Saya selalu makan before tidur. Kalau awak muntah makan obimin ni why not inform dekat nurse and maybe nurse akan tukar ubat lain kot.

VIP Member

Sy pon amik obimin dr mula tahu pregnant shingga sekarang. Bila p buat buku pink bgtau nurse sy amik new obimin, nurse pon bg obimin juga.

Ini vitamin tambahan utk ibu n baby.. ada artikel dlm ini pasal vitamin2 tambahan utk ibu n anak..Try cari 😊

Mula sy mkn zincofer pstu tukar obimin pstu tukar balik zincofer..sbb obimin x sesuai dgn sy

Saya time mengandung tiada pulak kena bagi nie.. Saya d bagi ubat nie lepas bersalin...

Sy pun amik obimin jugak sis.. vitamin ni bagus boleh buat hb cantik jugak..

saya pun ambik abbomin ni..bagus untuk hb,

Câu hỏi liên quan