21 Các câu trả lời

Jangan risau sis . Inshaallah dipermudahkan . Saya baru 2 bulan ni baru ada alahan . Ikut orang juga . Macam makcik saya ni jenis period tak teratur . Sampai 4bulan camtu tak datang bulan dia buat taktahu je . Sekali dia muntah muntah teruk . Pergi klinik , dr kata hamil .

Myb awk direzekikan xde alahan. Which is sgt bgs. Jgn dimintak. Nnt xlarat nk layan. Sy dari 5week smpi skrg 10week ada sickness. Xsabar nk 2nd trimester. Xlarat nk layan mabuk pregnant ni.

Saya pon sampai saat nie 7 week 6 day xde morning sicknes,, takut juga sbb sebelum nie xde morning sicknes keguguran,, semoga sekarang kita diberi kepercayaan oleh Allah untuk menimang cahaya mata

kalau takde jangan mintak sis 😅 dia bukan setakat morning .. evening . night semua kerja nak muntah je . & memang akan keluar balik makanan . sampai rasa nak duduk depan toilet tu

Sya 12 weeks skrng pun langsung tiada alahan.. cravings pun tiada😅..kdng2 risau jga sbb morning sickness indicates strong pregnancy. Mual tu kadang2 ja ada. Skrng breast ja yg sakit

awak jgn fikir negatif. positif ya. saya selalu negatif akhirnya betul2 apa yg sy fikir tu jadi. bukan rezeki sy. doakan saya dapat baby yang sihat ye

No worry, i tak dak feeling langsung before week 7. Starting week 7 baru ada sickness.. different people different feeling..

Masa saya 5week pun takde alahan. Nak masuk 6-7weeks baru muncul alahan sikit sikit. Pastu 7-8weeks alahan dah teruk sikit

In shaa Allah xde pape la..fikir positif..sy start 7w bru dtg mual2 pening kepala muntah..awl2 tu wat lek wat pis je..hihi

Saya lansung x de alahan masa pregy smp skrg .. jgn risau sis .. kami doa yg baik2 je utk awak .. keep positive 🥰

Câu hỏi liên quan