44 Các câu trả lời

sy 24w 5d tiba2 heartburn..sakit sngat ..dari dada smpai tengkorok bleh rasa perih .. tdo sblah kiri mmg rasa sngat heartburn tu..kanan je bleh slesakan diri 😭 harini pulak tiba2 mata kiri saya mcm trkna bell palsy tapi sya tak pasti ..dulu prnah trkena bell palsy ..skrg mcm tanda2 bell palsy tu nak dtg balik

saya pula tak dpt nak makan bnyk... boleh sesak pernafasan klo makan bnyk n then muntah... baru 10 mggu... terpksa makan sikit² tu pun perut dah rasa full

Betul sy pon..dulu alahan sebulan jaa..skrng masuk 23 week hari ni 24 week rasa kembung perut..angin kdng mkn apa tak kena muntah balik..siksa nk puasa pon tak dpt lg ni

haii semuaaa ... normal ke 24 minggu beby berat 400 gram je 🥺. hemm boleh bgi pendapatan x makan apa untuk naikkan berat beby dalam perut

Buat detail scan masa berapa week sis?

betul.. 24 weeks nie.. pedih ulu hati, pening.. perut, dada rasa tak selesa je..

Salam..nk tnye ibu mengandung boleh mnum ke air teh susu yg mengandungi pewarna tiruan?bahaya atau ada kesan risiko kepada bayi dlm kandungan tersebut?

Saya hari hari rasa masuk angin walaupun mkn banyak. Last last husband beli anmum materna minum malam malam, mmg buang angin

sama jugak lah saya. week 24 ni perut tiap hari kembung je. mungkin memang gitu kot sis.

sma dgn sy sis.. da 24 mnggu bkn stkt loya je.. muntah pun msh lg..

Saya pon sama 24 week kadang2 tu lepas mkn mesti muntah , perut pon selalu sngat kembung

Câu hỏi liên quan