20 Các câu trả lời

🤣🤣...sy cukur sendri dok raba2 la nk bg licin....tp dok dlm toilet mmg lame la....penah suruh husb ckurkn tp dye takot.....dah dye ckp dye tkot kite lg la tkot kang ape jadi kang bwh tu dye kejekan🤣🤣

kahkahkahkah, kang ntoh jadi ghupe apa pulak ye tak? Kita pulak yang takut tengok.🤣

VIP Member

sy suh tok laki cukur start 6bulan...now da nk masok 8bulann..mmg dr duku xsuke ade bulus2 yg semak disitu..huhu.. tp paham2la... bila tok laki yg ckur nmpkla perasaan geram dia kan...hahahah... sbo jela..

hahaha...tau xpee

Kalau tak cukur tapi trim bagi pendek je boleh ke? Ataupun trim pendek nnti nurse akan cukur kan jugak eh.... Ada terbaca satu artikel yg cukur tak elok nnti menyebabkan gatal n infection dkat miss V.

dah lepas cukur, letak aloe vera gel. bagi saya, bagi lega sikit. haha

pengalaman sy masa first besalin dan x cukur sbb suami x suka area tu botak😂😂last2 nak besalin lupa cukur,nurse yg baik hati sgt tolong cukurkan 😂😂😂

kahkahkahkah,. sabor jelah. Mungkin nurse tu memahami kita tak nampok nak cukur. 🤣

saya sekarang dah masuk 36weeks 2 day . pon minta husband cukurkan . sebab tak sampai . meraba² cari dimana lagi bulu² itu bersawang 🤣.

Adoiii lenguh tangan weh meraba dalam gelap mencari bulu-bulu.🤣

Emmm .. sya tkde pengalaman , saya buat wax je sbb nk bgi lambat tumbuh .. sbb nk jaga luka jahitan kan . saya buat dkt bubblegumwax 😊

Sakit sekejap je kalau org buat kan . Hahahaha .. tpi best .. licin , saya sekali buat tak serik lah .. rasa nk buat lgi .. 😝 mula2 saya malu jgk .. tpi therapist tu sibuk suh try , dia kata takyah malu , india cina melayu semua dia penah buat .. mmg sejak haritu , saya buat dengan therapist yg sama je .. so tkde la malu sgt 😬

saya minta suami tlg cukurkan klau spray ka apa x jamin selamat takut ada sesetengah kulit sensitif dan tak sesuai

ohhh, yelah. Takut kulit sensitif pulak kang part situ. 😊

sy raba2 je..lama dlm toilet pn xpe.. sbb takut nk suruh org lain cukurkan..takut luka.. haha

meraba dalam kelam yer sis. 🤣

Sy pun minta tolong suami padahal baru minggu ke 27, tpi da xnmpk sbb perut da kedepan.. 😅

baiklah, terima kasih banyak-banyak share pendapat 😊

Suami tolong cukur. Lawak pulak rasa first time bkn diri sndri cukur 🤣

kannnn, Adoiii. 🤣