17 Các câu trả lời

macam saye sangkut kencing kotor..esok kene anta sampel air kencing ke hospital...agi 5 hari kene check sekali agi...kk bagi ubat ta serasi ngan saye..muntah the whole day...last2 tuka ubat antibiotik...so far okay...kencing ade perubahan..banyak minum air suam...

Samala sy sis. Tahap 3plus tahap kotor kncing sy.. Sy mkn ubt tu 3kali je beturut2 .. Tk larat nak telan saya bantai air suam bnyk2 smpai rasa tekak kembang perut penuh air bantai je .. Tp kerap kencing.. Bila kerap kncing alhamdulilah sis .

saya pun ada kencing kotor , doktor bagi ubat antibiotik , saya makan ubat tu alhamdulilah semakin okeyh . sis kena banyak minyak air kosong , tu saya dapat petua dari orang berpengelaman

Minum air masak lebih dua liter sehari. Depend pada berat badan sis jugak. Kalau saya 60kg memang lebih dua liter sehari.

Try produk shaklee bagi masalah kencing kotor... berminat boleh pm saya☺️ www.wasap.my/60197857093/Shaklee

bykkn minum air masak.. jgn minum air mnis lg.. biar air tu cuci saluran kncing kita.. buang yg kotor tuu

klu sy, sy mkn ubt dr bg dan bykkan mnm air kosong..lps tu bru kencing akan ok...jgn mnm air manis

Setiap kali kencing pastikan cuci bersih2. Banyak minum air masak, air barli kosong takde gula.

mnum air suam...air kelapa pun bgus jgk utk kncing kotor tp tgk bdn msing2 tkut xleh telan

bnykkn mnm air masak , mkn buah2 dan sayur yg jns brair .. mcm rambutan ke , buah lai ..