27 Các câu trả lời

sy pun ada anak luar.. jgn risau sis just pergi je clinic buka buku.. abaikn mulut org. alhamdulillah skrg anak sy dh nk msuk 2bulan..

Aini julai betoi tuu . Jnji kita jaga ank kita elok² . Smoga awk dgn bby awk sehat . Tksbar nk rasa bby kick niii . 😍

Nak perli tp pakai anon... Ape kes?! Org mcm ni x guna betul. Mulut bukan main berani cm klu nk kecam org. Satu hr jd kat dia br tau! Asyik tau nk condemn je

betul sis saya setuju

TapFluencer

Dah nikah or belum jgn risau sis...jaga baby dlm kandung...jgn dgr ckp org...klau sis stress, kesihatan sis n baby akan terjejas...jaga diri baik2 ya sis...

Xde masalah pun sis. Daftar sekolah perlu surat beranak je. Kalau anak angkat yg rumit sikit kena ada surat akuan penjaga.

Segala document ibu & anak semasa bersalin bawa ke jpn untuk uruskan surat beranak dia. InshaaAllah dipermudahkan

Biasa kalau nk daftar sklh ank darjah 1 biasa dlm borang tu akn mtk sertakan surat nikah ibubapa...

insyaAllah boleh.. jgn risau janji jaga anak elok2 amanah tu. ok ❤️❤️❤️❤️

Klau ank luar nikah p bt buku pink tu depa minta apa² takk kaa depa nk gak surat nikah .?

Nurul hidayah . Awk p buat buku tu just bawak ic saja kaa ?

Saya sama macam awak..kandungan baby da masuk 3 bulan...sayang sngat baby ni,.

Tadaklaa , mesti la dok pakar tu paham org mngndung tkbleh stress , tkkn dia nk buat kita stress , stay positif okyy , saya 16 time bukk buku , saya pun tkut jugak , tp dh kena jugak, dia ckp lembut jaa , . Stay positif oky mummy ❤️❤️

Xpe dik. Kuatkan semangat. Demi ank. Malu ke apa tolak tepi dlu.

Câu hỏi liên quan