33 Các câu trả lời

I pernah minum Pepsi tapi like 2-3 sips untuk hilangkan teringin tu je. I don't recommend drinking carbonated drinks because mostly caffeine will resap all your iron dlm badan and masa I minum tu I makan sekali with KFC terus threatened miscarriage, menyesal. Doctor bagi ubat kuatkan rahim then now im 34 weeks already, alhamdulilah. nasib baik nothing bad happened.

VIP Member

Haritu saya jamah air coke setengah cawan kecil.. Lepas tu saya terus kena threatening Miscarriage, keluar darah ketol2 besar tak henti2 dgn derasnya.. Saya fikirkan saya sudah keguguran.. Alhamdulillah baby masih selamat.. Jd nasihat saya jangan lah minum carbonated drink during early trimester ni 😔

Klau teringin sangt air carbonated sis boleh try buat air bandung letak soda 😂 sdp jgk and cm selamat la skit . Saya pun slalu nk minum air gas tapi mak saya gantikan dgn air bandung soda . Puas dia sama je mcm minum coke . Alhamdulillah saya minum baby still sihat

Hahahaha itu la mngidam

Hahaha mcm sayeee lah awak 🤪 padahal waktu tak preggy , x minat air gas ! waktu preggy ni ya Allah teringin air coke tu , tapi xnk yg xde gas dah ! nk minum gup gup gup haaa gitu bunyi minum nya😂 tp sayang cume 1gup je telan nya hahah suami kawal.

Jgn minum dulu sis. Coca cola ada gas. Baby kita dlm perut dpt makanan dari darah ibu. Biarlah kandungan dh kuat dan besar. Saya minum sikit pun masa dh dekat 9bulan. Itupun sekali je.

tajam air gas2 ni..lgpn x elok x sehat..baik minum n makan yg menyihatkan..dpt zat2 baik utk ibu n baby..jgn biasakan or ajar or amal pemakanan yg x sehat cmtu..sian baby nnt..

Saya minum je wak😂sebb tk thn gilaaaaaaaa masa blm minum jnji dengan diri nk minum seteguk je tp bila dah dpt haa amek kau satu cawan minum😂

Saya teringin nk minum air gas sampai nk marah orng tapi tahan lama jugakk dh masuk 8bulan baru minum tu pun minum air miranda strawberry😅😅

16 week awal sgt sis..tahan sikit ye tggu dh 6 bulan 7 bulan..klu sis.jenis berani tanggung risiko..boleh je..minum seteguk dua

Saya pun minum, tapi setakat nak hilangkan rasa teringin je. Itupun tambah air bagi kurang sikit rasa gas tu 😂

Câu hỏi liên quan