8 Các câu trả lời

Sis cuba scan TVS.. sye ad retroverted uterus..dimana rahim ke arah belakang sikit..kalau scan biasa mmg x kan nampak ap2.. kena tvs scan iaitu scan dr bawah..inshaa Allah akan nampak❤️ Btw due date kita sama.. semoga semua dipermudah kan ye sis❤️

Rasanya normal je tu awak. Mgkin belum 7w kot. Mmg ikut tarikh last period but kita tak tahu bila betul2 conceive tu kan. Tak nampak mgkin masih baru 5-6w. Nanti awak repeat scan InsyaAllah ada nampak. Keep makan folic acid ya jgn miss tau

Tarikh first period kita selang sehari . Saya scan 6w dah nampak kantung tapi besar seminggu . Selalunya dengar kantung kecik tapi saya pula terbalik . Mungkin kantung awak kurang minggu ( lambat persenyawaan ) . Repeat scan lg 2w

Saya rasa kalau sis pegi hospital mesti doktor akan scan dari bawah (tvs scan). Tp kalau sis boleh tunggu sampai awal bulan 9, terpulang pd sis. Tapi kalau pegi hospital & doktor buat tvs scan. Lagi cepat sis tau jawapannya 🥰

sm mcm sy, sy g kk dl check upt positif scan tak nmpk kantung dan doktr kk buat surt ke hspital, sy kena thn wad 1 hari , kena scan perut dan bawah tp msih tak nmpk pape dan bila amik drah beta hcg doktr kata tak pregnant🥹🥹🥹

Alhamdulillah 4 hari lepas saya ke klinik nampak kantung .. lepas seminggu dari saya scan tk nmpk tu .. apa kata awak tunggu lagi 2 minggu tngok mcm mana ..

maaf ,cmner nk batalkn kehamilan 2 bln?

sis dah try scan dari bawah ke. tvs scan

saya pun masa 7 weeks scan tak nampak dari atas. lepastu buat tvs scan baru nampak kantung sahaja. masui 8 weeks baru nampak jantung

saya rasa better pergi hospital

Câu hỏi liên quan