6 Các câu trả lời

sama jgk dgn saya...saya demam dari 6 minggu sampai skrg dah 17 minggu..saya pulak jenis yg tak suka nak makan ubat...mcm saya husband selalu jelum dgn air sejuk..lap dgn kain basah air sejuk...kadang saya mandi ais batu sebab nak bagi suhu turun dgn cepat... suggestion dari hospital sebab time tu saya demam tinggi sampai mengigil terus pergi hospital then diorg suruh mandi ais batu.. alhamdulillah setiap kali demam saya akan mandi setiap 2 jam sama ada air sejuk or dgn ais batu..mmg akan kebah demam..

sy jgn lar selsema, confirm demam join dtg skali 😂 nie selsema tak helok2 geram pulakkk kita .. mekasihh bg cadangan nya

saya delay period lepastu keluar darah coklat shari . drh merah berserta lendir sehari. lpastu stop drah . sehari lepastu keputihan saya keluar mcm air cair . and tgk harini plak ada setitik drh coklat cmpur merah . plus dmm selsema . nk test pn waswas sbb sblm ni test negative . ada spa spa yg mcm saya tak

cuba awak tggu sminggu tgk mcm mana .. then buat upt ..

TapFluencer

Untung sis xde morning sickness. Saya pun 9w juga kalau ikut size janin. Tp blh tahan juga la morning sickness ni. Mual2 camtu. Muntah x kerap tp bila muntah mmg perit la. Nafsu makan xde, berat pun turun. Masa buka buku pink 54kg, pastu tak smpai seminggu check balik 53kg. Haha.

moga yg terbaik buat sis ☺️ sy lebih kpd sakit2 badan dan demam ..

sy pon sama kerap demam setiap minggu mesti ad demam husband pon demam jugk antibody kami jadi lemah now sy da 13 minggu demam masih kerap lagi

Normal xde morning sickness. boleh baca post2 ibu lain banyak kat apps ni.

Normal

baik ☺️