52 Các câu trả lời

jaga diri ya puan. the best medicine is to rest. doctor memang advised saya for bedrest. kalau berlagak nak buat kerja, pastu confirm akan sakit dan menyesal sendiri. 😂

Sy 34w pinggang ke buntot sakit.. Dgn braxton hicks lg.. Aritu ada bleeding sikit xboleh jalan sgt.. Kena tahan wad 24jam.

kira dah ada tanda tanda tidak lama lagi nk bersalin lh tu..tpi nk kena pantau sakit tu berterusan baik sis trus pergi hospital,risau laluan dh buka..

saye 36 week ni. baby songsang. .dokter ckp mesti opret . minta doa nya ye sis

lamakan bersujud, atau saja2 rehat,, duduk dlm keadaan sujud..semoga dapat bersalin normal siS🤲

Sama.. Sy 36w3d rasa bnda yg sama.. Myb normal.. Sbb kepala bby d laluan nya sdh🥰❤️ semoga urusan kita berjln dgn lancar

memg sy pon sama..sakit pinggang memanjng...fake contraction la sis..biasa la kita kan dah sampai bulan...

Sakit perut sampai ke pinggang tu kenapa yee? Sbb saya baru anak firsttt. Tgh mengalami

nak branak kalau mcm tu

saya pun macam tu ...sakit ..kadang masa berdiri pun tetiba sakit ..macam nak terberanak

saya 35 rasa macam tu... tapi tak kerap... 1 hari tu 1 kali kadang 2 kali sehari

Haah sama lah sy 36wk 2day baby kerap mengeras sampai rasa ke ari² tp bila check cuma FAlse contractions..

macam mna cek?

Câu hỏi liên quan