35 Các câu trả lời

Saya pun sis.. Seminggu ni asyik mimpi suami curang.. Tapi tdi baru baca artikel pakar tulis.. Ibu hamil mmg biasa mimpi cmni.. Sbb perubahan hormon dan insecure dgn perubhn badan. Tak pe sis, pikir baik2 dan doa baik2.

kan.. saya pn ada baca moga baik2 je sis amin

Jgn overthinking. Jgn tnya2 suami. Klu dia jenjs cepat mrah nt haru biru pulak. Dh la jauh ka. Cuba brtenang. Melainkan dia pernah kantoi. Itu awak pk sndri la apa nk buat.

Ye positive je dlu sis. Pk ank dlm kandungan dlu.

Mungkin typo.. Ataupun mungkin dia nak manja2.... Xsalah kan.. Isteri.. Panggilan manja sume mmg tok isteri kan..... Be positive ye sis....

Sy masa pregnnt 4-5bulan kerap mmpi suami ad org lain. Mgkin sbb pjj. Trasa ketiadaan suami di sisi. Sy anggap cuma mmpi shj, mainan tido.

saya pn anggap mcm tu ada baca kerap mimpi sbb perubahan hormon

maybe sbb terlalu rindu.. jgn fikir terlalu negatif.. doa banyak² yang baik²... Allah x uji kalau kite x mampu...

urwc dear... kite wanita... kite kuat... 🥰🥰

VIP Member

Selidik la puan utk lebih tepat...kalau tanya suami mmg dia xkn mngaku slagi kita xtnjuk bukti...mudah2an xde ape2

amin.. ya sy akn jd FBI hehe tq ye

Fikir positif sis..blik nanti bincang baik2 tya elok2.. insyaallah..pe2 pun mslh byk bersabar ingt Allah..

VIP Member

Takpe sis. Bertanya kat suami kenapa panggil lain tak salah. Kalau tak bertanya ni yg masalah.

Sebab terlalu overthinking tu .. 🤗 Klu percaya qada qadar , Kita cuma yakin dgnNyA ok sis .. hehe

sebab awk takotttt .. xpee .. bole jeles , tp jgn menuduh taw .. laki niiii pantang dituduh

Naluri isteri sentiasa betol...kalau sy rse xsedap at la...tnye je suami sis...hrp xde ape2