14 Các câu trả lời

Try mummy minum guna botol yg ada straw. InsyaAllah minum byk sbb xpuas sedut sikit2. Itu klu saya lah. Klu minum dalam cwn biasa, mmg mual nak habiskan. Klu guna botol ada straw, 2 -3 liter boleh habis sehari. Kadang sy psiko minda sendiri juga. Sy akan ckp nikmat mana yg awak nak dustakan lagi, boleh minum air bersih, air byk. Bayangkan di satu zaman nnt air setitik pun susah nak cari. Mmg akan minum byk air lps tu. Selamat mencuba mummy 🥰

Kalau dh besar baru nk amalkan minum air masak mmg macam tu lah biasanya. Semuanya bermula dari kecik. Sy dah biasa minum air masak byk since sekolah lagi sebab biasa tengok mak sdiri byk minum air masak dari air manis. Boleh try step by step. 1 minggu try 500mL dulu. Minggu seterusnya tambah lagi jadi 1L liter air.

TapFluencer

ya saya pun mcm tu..siap beli botol comel²..bila minum air suam mesti loya.. tapi kalau air sejuk ok..tu la siksa kalau kat office bila air dah xsejuk..kemain loya tekak nak menelan air tu

Sama la. Saya pun susah nak minum air masak.Mesti kena minum yang sejuk baru boleh telan. Kalau minum yang suhu bilik terus rasa mual2.

VIP Member

samalah tp saya guna tumbler tyeso sbb boleh simpan air panas dan ais lama² pastu bawa kemana². bila tumbler kat tangan terus jadi rajin nk minum 😂

sama spt saya juga mom..susah nak minum air masak..kalau minum pasti muntah😂kalau air mineral tak pula nak muntah 🤣

hahaha so cute. semoga awq dgn baby sihat selalu dn diprmudhkn sehingga brslin ye

hehe,Aamiinn terima ksih sis

normal ka ketika mengandung mengalami buasir Dan cara atasinya bagaimana

tula kn..😂tekak kalu da tak boleh trima mmg tk bole buat ape

Saya kena guna straw baru habis. Kalau minum gitu loya tekak 🤣🤣

haha..kn...beli jnis guna straw bru bole telan

Câu hỏi liên quan