11 Các câu trả lời

TapFluencer

Normal sgt sis alhamdulillah tu tak ada alahan. Kalau macam sy ni start sebelum 5 weeks awal pregnant tu teruk mual nk muntah smpai jumpa doc baru tahu rupanya pregnant. Lemah2 badan banyak kali gi klinik. Sampai skrg dah nak 5 bulan still muntah2 lagi.

Normal jaa.. Ikut org . Ada yg xdak alahan langsung.. Ada yg alahan datang lewat sikit.. Saya pon awal2 preggy x rasa pening muntah langsung.. Ingatkan mmg xdak alahan..masuk 2 bln baru start alahan.. Teruk plak alahan sampai 2 3 kali pitam

mommies yg ada alahan smpai xde selera makan, selalu mummies mkn apa ye? sy buntu nk mkn apa, sbb x lalu nk mkn🤢 air liur byk je dlm mulut mcm nk muntah.

normal sangat sis.. saya alahan teruk..tiada selera makan, muntah ,mual..tak suka bau2 masakan. nampak makanan banyak pun muntah. lain lagi peningnya.

normal. saya takde alahan sampai bersalin. mengidam pun tak. husband je yg teringin. alhamdulillah.

kalau boleh mmg taknak. cume risau je. ye ke tak ni mngandung. hahaha. mual2 je kadang. harap baby bertahan laa dalam prut.

normal awk..bersyukur tiada alahan, sy dri awl hamil smpai nk msuk 7 bulan tiada ap alhan pun ..

normal rasa nya... masa sy preggy baby boy, x da alahan langsung.. masa sy preggy baby girl alahan dr awal khmilan smpi baby kluar..😔😔

Normal. Alhamdulillah sy sepanjang hamil xde alahan. Baby da keluar da pun skrg

baby boy ke gir?

Untung la saya da nk hujung2 baru ke na.. Sakit badan dibuatnya

saya alahan start minggu 8-15.. msuk 16 minggu baru laa ok...

normal sis.. sy pun xde alahan.smpai anak kedua.

Câu hỏi liên quan