17 Các câu trả lời

Similac. Sbb dah puas compare kandungan folic acid dia plg tinggi dan saturated fat dia plg low dlm setiap 100g hidangan. And susu ni ada prebiotic. Jd tak boleh bancuh dgn air panas. Sama ada air suam atau sejuk. Dan rasa dia sedap lah for me mcm ice cream vanilla 😍

Sy minum enfamama tapi rasa dia sy tak boleh nak go. Sy dapat sample susu kambing keluaran tasneem, ada susu utk ibu hamil. Susu aufa mama, sedap bau vanilla semerbak dan ada pati sarang burung dlm ingredient dia. Yg dlm gambar ni, warna maroon tu 👍🏻👍🏻

susu lazz , minum la dri awal pregnant smpai nak bsalin. bagus utk ibu n bby. Sbab susu kambingkan. Lagi pun most of my friend minum susu kambing alhamdulillah ank kua xde kuning insha allah. Kita usaha selebihnya die menentukan.

Tahniah sis... Saya ambil set ni.. Dr start pregnant sampai skrg anak masih bf.... Alhamdulillah saya tak lemau lps bsalin... Air susu meriah... Luka jahit cpt sembuh... Anak pun jarang2 sakit.... Cuba la sis... 😊

try enfamama tp mcm xleh nk telan.try wildan pn sm.last sy mnum hl lowfat n susu rizqi mamadil.sedap,rs mcm aiskrim.xde bau hamis kambing pn..

Low fat milk 👍🏼 bagus utk banyakkan breastmilk jugak 😊 tk perlu beli milk booster mahal2 🤭

VIP Member

Sy ada risk gdm sebab family history so doktor suggest minum low fat. Sy minum HL 😄

susu HL, susu wildan mom mama. serius sedapp. bagusss. try la momies

Najeehah susu kambing sedap sis😊 pas tu hb kita cantik sja😍

Saya ada GDM, jadi ikhtiar ambik ESP Shaklee saja😇

Câu hỏi liên quan