57 Các câu trả lời

Masuk minggu ke 14-15 gitu, saya mula ada masalah sakit kaki, macam cramp. Bila baca artikel mungkin kandung serap kalsium, saya pula baru stop susu anmum, sbb manis. Tapi lepas minum similac mom sakit tu hilang. Promoter tunjuk kandungan kalsium similac mom antara yg tertinggi antara susu mengandung yg lain.

Saye pulak jenis mmg xbekawan dgn susu , Alhamdulillah kaki xcramp pape pun lagi ... skg 14w , pinggang pn xsakit2 lagi .. xthu la akn dtg

Tadi ada org promote Enfamama dan dah terbeli sbb suami kata bagusss so sy ikutkan je. Tp bleh tahan price diaaaa. Tp kami puas hati laa dr segi penerangan promoter tu. Mmg smua betul so macam why not try utk perkembangan minda baby since dlm perut.

VIP Member

Sy start preggy mcm2 su2 dh tuko dr anmum,similac,farm fresh last2 sekarag HL 🤭 bukan su2 x bagus tp tekak ni xleh telan..tp Alhamdulillah stakat ni hb smue ok..

klau ade gdm atau tkot tersangkut gdm ke , ambik hi goat... elok sgt☺️sy gdm on insulin minum hi goat free sugar alhamdulillah gula sy xnaik..

Anmum tinggi kandungan gula.. baik jgn.. saya ank first minum Anmum dari tak de kencing manis terus naik tinggi... 😔😔😔

VIP Member

Tak minum susu sgt just mkn supplement pastu bila dh masok 3 bulan start minum dutch lady coklat. Huhu tu je tekak boleh telan.

hi goat free sugar alhamdullilah oke.. hb pun oke, xmanis sb sy mom gdm on insulin.. susu lain xboleh, kndungan gula lebih

Susu rizqy mamadil.. Mmg sdp rasa vanilla. Tk bau langsung susu kmbing.. Hb pon boleh naik kalau slalu mnum biiznillah

Snow brand. Susu no sugar added. Ni je susu yg sy boleh telan. Yg lain manis sgt especially anmum

Saya dah masuk 14minggu tapi masih tak boleh masuk bila minum susu 😢 ada cadangan tak?

Alah sian nye awak , saye cube minum susu Hl strawberi ngn Dutchlady strawberi je bole , susu ori mmg xleh masok .. tp tu pun jarang skli minum .. gg pn kdg denyut2

Câu hỏi liên quan