8 Các câu trả lời

Baguss susu esp ni.. ekceli ok bgi yg makan minum ibu tu teratur. Kalau ibu jenis yg lmbt mkn n x kuat mkn,perut senang masuk angin.. Lama2 esp ni boleh jadi tak ngam pada perut kalau rutin pemakanan pun x betul.. dia bole jadi alahan kalau kita sering bagi perut Kosong gara2 lmbt mkn pagi,sy jadi kerap sakit perut dan cirit birit. Sy dh kena sblm ni mgkin sbb sy ter alahan susu esp masa tu.. Sedih sbb x bole consume pada awal dan 2nd trimester.. Dkt2 6bulan mcm tu baru sy cuba balik,alhamdulillah masa tu sy perlahan lahan dah boleh consume balik.. Perut pun dh x mudah cirit birit.. Tp still sy cuba elak dari minum slalu. Rinduu nk minum balik sbb sy setia dgn air esp ni,sgt2 mmbantu sy brtenaga. Lepas melahirkan,sy nk consume balik sbb sy tau kelebihannya baik sgt..

Saya minum esp ni.. kwn saya syorkan minum esp ni ...usia kandungan 8weeks boleh dh minum susu esp ni..mse kawan saya mengandung,dia ckp kandungan 6 bln dh ade kuar susu bdn sikit..lps bersalin terus susu dia jdi bnyk..kalau mcm org lain dh seminggu bersalin bru susu keluar..saya suka minum esp ni campur ngn susu dutch lady strawberry atau coklat

Susu ni bagus utk ibu ,sbb dia boleh tmbh kan susu badan. Doc pon suggest utk tmbh kn susu bdn kne byk mnum susu yg ada protein. Sbb sy pon amik ni . Kalau sesiapa nk try boleh pm sy 0178244377.

susu tu boleh bagi baby ke atau puan ingin minum untuk susukan bayi ? if bagi dekat baby better susu baby yang dijual diluar sahaja ..if menyusu badan elok untuk consume this shaklee ..

saya minum susu ni dari 3 bulan sampai sekarang . nak dekat melahir . tak pernah sangkut minum air gula..sudah 2x nurse repeat suruh minum air gula still bacaan normal .

Super Mum

kalo utk mommy sndri oke. .sbb bby akn mnyusu kn. .sye dgr rmai feedback ug mngunakn kn esp ny semua nya yg bgus2

Ok susu nie. Saya amalkan susu nie, letak kurma lagi.. Memang sedap

utk mommy ok je