165 Các câu trả lời

2.5.2022 ..x sempat merasa raya laaa kalau bby kluar cun²....oqg makn tupat kitaa mkn ikan masin🤭oqg pakai baju rayaa kita pakai kain batik jaa sanggoi atas palaa🤣🤣🤣huhu apa² pon semoga baby selamat n dimudahkan segala urusan 🙈❤️

Saya terberanak awal la. Tak jadi baby march. 36w beranak fah 27feb aritu hahaa adoilah. Masih ada harapan utk sy beraya ni hahaha.

5.3 skrg 38week 4 hari dan hari ke 3 kuarintin .. ada 4 hari lagi untuk kuarintin .. tolong doakan saya dengan baby cepat sembuh dan dipermudahkan segala urusan masa bersalin nanti .. berharap sangat dapat bersalin normal

18.05.2022🥰..huhu..lama.lgi.9bulan ...tengok ibu2 yang dah bersalin rasa mcam best pula dorang dah bersalin🤭..tak tahu knapa still.rsa excited walaupun ni masuk.anak.no.4😂

16/10 https://chat.whatsapp.com/D2YoMYjnX8e1lC1skBLeaW Group ini ditubuhkan bertujuan untuk memberi semangat dan berkongsi cerita tentang baby & journey kehamilan 2022 💟

saya 18/3/2022 tapi saya dekat 2 minggu ada tanda kelua darah dan cecair warna coklat tua., kuat bau lagi tu.. tapi pinggang tak sakit ,perut pun sama ☺️

due date 21.7.2022 semoga kita semua di permudahkan dari mengandung hinggalah melahirkan🤲 semoga ibu dan baby sihat Aaminnn🤲

27.2.2022 , tapi baby macam taknak keluar lagi 🤣 selesa sangat dia dalam perut ni .

sama dengan saya sis 27/2..masih menunnggu tanda2 juga ni..senaman mcm2 da buat

sya 16.3.22 dh kna serah dri gdm on diet,tpi brharap sgt baby kluar sbelum kna serah diri...smoga kta dprmudahkn smua...amin..

VIP Member

Sy 31/7/2022 semoga Allah SWT permudahkan segala urusan kita semua Aamiinn. Tak sabar nak bersama si Comel ♥️😍.

😍😍😍 Semoga selamat semuanya Aamiinn.

11/3/2022 , penat tawaf 1 pasar malam. Naik turun tangga nak bagi cepat bersalin. Bersalin awal takpe, taknak overdue

Câu hỏi liên quan