15 Các câu trả lời

Kalau kmi d sabah tp area keningau sini d hosptl sy prnh tnya baby girl sy dulu masa masih newborn, nurse ckp itu mcm first period kalau baby girl.. Atau x pun sbb ianya normal darah tu yg dlm vagina masa masih dlm kndungan.. Masih lembut otot dlm vagina baby tu.. Itu yg nurse sy ckp n xperlu risau melainkan berterusan takut ada jangkitan

newborn ke? kalau newborn doktor ckp, itu normal, reaksi pampers dgn air kencing newborn.. anak sy pernah kena mcm ni.. sy risau melecet ke apa ke.. baby boy pulak tu.. tp baby selalu nangis ke, atau menangis time kencing ke, kena check air kencing.. sbb takut kencing baby kotor or something else..

Anak Sy pernah kena macam ni tp nurse kata dehydrate (kurang susu)... So kena bg dia susu and monitor dia kencing ok ke tak lepas tu. Sy so far nurse Topupkan dengan susu sbb masa tu susu x banyak.. Then alhamdulillah ok. Kalau sis rasa ragu2 bawa jd p klinik... ☺️

VIP Member

ini dehydrated.. ank sy bby boy masa 4/5 bulan dia jd cmnie.. susu bdan tba2 drop.. tp doc ckp as long as dia active, menagis mata masih berair & kulit masih lembap, keep bf or bg je susu bnyk2.. inysaAllah nty lama2 ok balik..

normal ni sis . anak saya pn mcm ni baru2 lahir . 2/3 hari akan hilang . saya pernah tanya doc . mmg normal . baby boy that time .

Anak saya pernah. Baby boy. Xsmpai seminggu lepas tu xde dah. Sy tnya nurse masa dtg melawat lepas bersalin dia kata normal untuk newborn.

Awk ada mix dengan susu formula?

VIP Member

Mcm tanda baby dehydrated. Although some docs said it’s normal. Tp bawak pi klinik check jugak ye. Tkt ada masalah lain

VIP Member

baby umur brpa?kalau sekali its ok sis..kalau byk kali better jmpa doktor..nak kena cek air kencing dia..

Kalau anak saya . Doct cakap tu kencing kristal apa tah . Lupa saya . Memang normal untuk semua bayi

Bawa pi hospital terus puan. Setiap kali tu dah berapa hari? Nti tunjuk gmbr kt doctor.

Câu hỏi liên quan