35 Các câu trả lời

Terbalik ngan saya, hari2 stress tengok perut makin besar/naik 😂 baju pakai pon ketat. Adududu.. Tapi perut saya xde besar sangat. Dah la malas beli baju meternity. Sebulan 2 je keluar dah, nanti tah bila baju tu nak pakai. Enjoy je masa small bump. Kalau org kata, kata la ok ape. Terasa feel2 xnampak pegnen peyot buncit. Diaorang ada? 😂😂😂

yer sis , takyah fikir apa orang nak cakap asalkan sis & baby sihat .. saya ni 34weeks sis pastu orang cakap perut saya besar sangat haha tapi saya tak marah pun hanya mampu bagi senyuman manis atau ketawa je .. janji saya dan baby berada dalam keadaan sihat je 😊

Sama la dah nak 6 bulan. Orang dok kata perut tak nampak apa. Sekali dua okay je. Tapi bila dok tanya betul ke pregnant tu. Rasa macam sedih nak marah pun ada. Kita tak kisahpun besar kecik asalkn baby okay membesar. Orang luar pulak dok tanya kenapa perut kecik

Saya pun masa nak admit wad sebab contraction kuat, doktor kata perut saya kecil walaupun dah 39w. And ramai je yang saya jumpa kata perut saya kecil. No worries sis, InShaaAllah baby sihat. Baby saya keluar pun 2.9kg masatu☺️

Sama sis..dah 30 week tp xnmpk sgt ..ramai kt tmpt keje ckp kecik..hehe..xpela...setiap kli jmpe doktor pkar..xdek pe² problem...semua ok...harap² semua dipermudahkn utk mommy² semua🥰🥰🥰

Normal sis. Sy bdan kecik.. berat mse mngandung 31kg je.. Semua tnye mana perut? Haha. As long as baby sihat it ok.. Sy lg suka tak nmpk perut.. Bila dh beranak, semua dok tnye bila mengandung😅

Xyah peduli apa org cakap..so far pengalaman sy, perut kecil tp baby sy ttp 3kg+...yg no 2 perut nampak besar tp baby 2.90kg Alhamdulillah yg penting sihat🙋🏻‍♀️

Knp sedih ye? Klu sy bangga org ckp perut kcik.. serious seronok sbb dah alami .. bila org ckp perut kcik sy seronok.. takdela nmpk memboyot Sgt ,senang bwk bjln .. hihi

Kecil pun kita yg bawa perut je yg tau mcmana susahnya..hihi saya pun dah 30w perut kecil juga. Jnji baby sihat semua normal ok je..kecil2 pun dalam ada isi tau..haha

Normal sis..mcm sy preg 7 bln org ingt bru 4 bln..tpi bila lhir bby 2.92 normal plak tu..rmai terkejut 🤣🤣 so dont worry as long as awk n bby sihat ok..

Câu hỏi liên quan