Kongsi Gambar Adik-Beradik Kesayangan Anda

Hi semua! Ada yang dekat sini adik beradik lebih 10 orang? Yeah, kita sama ?? & anak bongsu hehe manja sikit ?? Jom kongsi dengan kami bilangan adik beradik anda! Boleh juga kongsi bersama pengguna lain gambar adik beradik anda ? di ruangan komen !

Kongsi Gambar Adik-Beradik Kesayangan Anda
32 Các câu trả lời
Thành viên VIP

Alhamdulillah, kami diberikan kesihatan, kebahagiaan & dikurniakan rasa kasih sayang Allah SWT antara satu sama lain; serta dapat kami berkumpul 9 beradik + ayah bonda tercinta 😘💕 #anakbongsu #anakmanjaibuayah

Post reply image

Adik beradik saya semua 13 orang... Saya perempuan bongsu... Ada 2 lagi adik lelaki masih belajar... Dalam gambar ni semua termasuk anak2 sedara, cucu2 sedara... Anak2 buah ramai yang dah kahwin ada anak...

Post reply image

Ini family saya. 12orang adik beradik. 18anak buah. 9 orang yang dah kawin. So total ahli ada 40orang. Tapi akhir tahun ni bakal tambah lagi 2 orang😍.

Post reply image

Saya 5 org adik beradik..saya ank yg sulung..dlm gmbar nie tak cukup seorg sebab tak bgun tido lagi dia ank syurga yg paling d sygi oleh kita org semua..

Post reply image
Thành viên VIP

Sy ank slung drpd 4 beradik..3 perempuan n sorg lelaki..gmbr sy belah kiri tengh2 antra suami dgn ayah sy..nie gmbr raya thun lps..my baby msih dlm perut..😊😊

Post reply image

Sy anak tunggal. Takde adik. Yg ni semua adik² ipar. Husband ank sulung & lelaki tunggal. Kongsi kasih dgn adik² ipar je. Dorg semua sporting☺️

Post reply image

Sy 5 org adik beradik. Seorg dah meningal. Sy anak nombor 3.sy Bugeaneswary (1),sashi kumar(2),Nadarajah( 3)anak sulung, saravana kumar (4)

Post reply image

My siblings with ayah n makcik.. Picture taken last year celebrating Hari Raya Eidul fitri 2019 at Kampung ayah.. #mylovelysiblings

Post reply image
Super Mom

Charlie angles😊 saya anak sulung, beza umur dgn adik no 2, 7tahun, dgn adik no 3, 19tahun. Jauh sgt beza dia😁

Post reply image

8org adik beradik.. 6 perempuan 2 lelaki.. Sy yg ke 4..dlm gmbar kakak yg sulung dan adik2 lelaki tak de

Post reply image