18 Các câu trả lời

Mula2 excited beli yg mcm ni, tapi rupanya pad yg selalu kita pakai tiap bulan tu lebih selesa.. kalau rasa darah byk, beli saiz paling besar dan ada wing,lebih selamat.. mcm sy guna jenama Libresee wrna hijau, bau green tea..

farmasi ada jual. saya beli pad sofy yg panjang tu. selesa dan berbaloi dgn harga. dah hari ke 3 lepas bersalin, pakai pad biasa😂 sebab dah tahu, tukar je selalu pad. kita pon selesa dekat tempat V huhuhu

Saya pon beli jenama sofy...comfort nite...42 cm...selesa...xde laa rasa tebal smcm masa nk duduk...

Try g cri kt kedai baby Tp memang susah la nk jmp Tkpe sis beli jenama lain pun ok , sbb kita nk pkai dan buang kan

Saya pakai jenama sofy overnight je. Lebih besar n panjang dr maternity pad biasa. 34cm. Selesa sgt. Hehehe

tak pakai ni pun takpe puan. beli pad yang biasa kita pakai tu je. ambik saiz overnight dan ada wing

VIP Member

pakai pad brand biase pun ok je sis, beli yg panjang..sy pakai yg tu je, xde beli pun pad yg cmni..

sy pakai kotex je sis..beli yg overnight..lgpun darah x sempat penuh, sy tukar..kerap tukar pad..

guna yang mana mana pun boleh pastikan pad tu panjang. saya tak guna pun pad macam ni.

Saya haritu susah sgt nak cari saya pegi tanya dekat farmasi. Ada jual kat farmasi

Sy pergi mna supermarket pun tk jumpa ni pad maternity bnyk pun modes yg biasa

d miri pon xda jual tu puas cari..beli aja lah yg kotex tu

Câu hỏi liên quan