47 Các câu trả lời

brg baby pakai tak lama, sy dah let go kebanyakkan brg baby sy, kalau ada org nak bg better ambil mula2 n save duit untuk bende lain

Ikut kemampuan masing2.. klu rsa mmg mampu pujuk2 suami tu utk beli tp klu abit kekangan dlm kewangan better ambil je barang2 tu..

Dengar je cakap suami... Sebab barang2 baby ni pakai sekejap je. Banyak lagi kita nak guna duit untuk kegunaan anak lepas ni

saya pun first mom , banyak barang saya semua SIL yang beli and bagi jer .Dari situ saya dah jimat banyak sangat 😅🤗

sy pun mcm tu tapi beli juga barang bby sikit yg berkenan yg lain mostly kena bagi newborn cpt besar sekelip mata je

klu lh jd kat sy. hmmm terima jk apa yg d bagi sbb tak mampu skrg ni. tp nanti allah cukup kan juga tu kan. hehee

mohon simpan duit untuk kegunaan anak selepas lahir. inshallah u will thank me later. sy baru anak 2 org

terima je sis kalau dah ada yang offer. nanti sis topup je sikit² mana yang perlu dan yang sis nak

Saya ambik ja kakak2 bagi lebih kepada nak jaga hati… Tapi beli jugak baru sebab 1st baby kan…

Barang elok ambil jela sis.Duit tu boleh beli benda lain

Câu hỏi liên quan