8 Các câu trả lời

Applecrumby.. sy buat pakai malam ja sbb Anak malam kuat kencing. Kalau pampers lain tk tukar tgah malam confirm bocor. Mmg penuh pampers nya. Pakai applecrumby mantap. Xbocor. Bngun2 mmg kembung pampesnya. Tp bila rsa kering je. And ank pon tk naik rash bila lama xtukar

VIP Member

depends pd anak rsnya .sbb biasanya umur 3 tahun dah start kencing byk..guna jenama pape kekdg tetap bocor..😅tu dr pnglmn ank sy dlu ...bila asyk bocor je..dia rs tak selesa..dia kejap nak pakai kejap tak nak pakai pampers..lelm trus diaper free alhamdulillah

Macam saya, saya beli brand youli dekat shopee sebab saya guna memang takde masalah dari segi bocor ke melecet ke apa semua. Better ambik yang pants sis sebab biasa budak baya macam tu tak suka di baringkan. lebih mudah pakai jenis sarung je.

anak saya jenis badan gempal sikit. skrg dia pakai jenama huggies pant, yg jenama ni saya suka. kencing n berak xde bocor. kalau pakai drypers asyik bocor n ade bau je. dua jenama ni je anak saya ada pengalaman pakai.

bg sy mana2 pun akn bocor...lg2 bila dh umur setahun keatas sbb dorg byk minum air masak. yg penting tukar ikut timing. tp 3y dh boleh start train utk diaper free.

Klu bila pkai asyik bocor je slalunya sbb size dh x sesuai atau lma sgt gap tukar pampers.. sy dh try dua2 sama je sis..

sy bg pakai mamypoko yg pants punya. slow2 boleh ajar anak ke toilet sama.

sye pkai drypers wee wee dry, ssh nk bocor even pampers pnuh

okay terima kasih