48 Các câu trả lời

VIP Member

Same lah kite dh msuk third trimester,28weeks 2days,due date 21/1/2020, tp brg stu ape pun tk prepare lg,inshaallah next week bru nk g shopping 😅😂 tp ni dh start ade tande2 mcm bby nk kluar,rase ngilu jee bwh ni dye tnjol2,tp xde rse ngilu nk kencing pun,hrap2 laa dye klua bila smpai waktu dye,iolss xready lagi 😂

Saya 13.1.2020 barang baby baru 50% settle..hujung bulan ni baru nak settle semua..brg mommy pun tak beli apa lagi.😅 Sepatutnya dah kena menggelabah dah. Orang lain dah siap packing barang dlm bag utk dibawa ke hospital nanti. Hati tak tenang selagi tak settle barang baby n mommy.. #firstbaby

Hihi sama ye due date..berdebar pun ada ni..tinggal berapa minggu je lagi. Moga urusan bersalin kita dipermudah nnti..aminn

Sama lh Kita sis, due January... excited shopping barang baby, harap masuk 8blb nanti barang Saya Dan baby settle semua baru rasa lega.Tiap bln beli sikit2 Tak lh terasa...sy byk shopping online, harga lagi murah .

Saya baru masuk 30 weeks 5 days . Barang baru nak beli this week , lagipon barang abang dia banyak dan semua elok lagi .. Rasanya semua beli online je kot . Tak larat nak tawaf satu mall beli barang .

Sama la dgn sy 😍 30 weeks 5 days... first baby

VIP Member

sy 36weeks..😍 x sabar nk jumpa bby..due 4.2.2020 ..kot nk klua awal sket 31.1.2020 ke, terus jadi adiah anniversary. hehehehe...tp org da start tegur,perut da jatuh, mcm x lama dh nk brsalin.😆

sma la 36w dn due 3.2.2020 dn rsanya xlma nk kluar dh sbb dah rsa contraction

Sy dah xlama dah due 15/12/19 ,tpi baby aktif ni kemungkinan bersalin awal hihihi, so far barang baby semua setel, tinggal barang mak dia je tak setel lg

sama la dgan sy..harap mau kuar awal..sian kt anak sulung first time masuk sekolah..mesti nk ibunya siapkn sarapan pg

Saya now 28 weeks 3 days..due 20 jan 2020..80% barg baby dh beli..makin dekat due makin nervous...baby aktif betol menendang😁😁

Hana..beli sikit2 dulu..dahulukan barg yg penting😊

Sy 30week Alhamdulillah..barang baby semua dah setle Alhamdulillah..semoga Allah permudahkan segalanya..duedate 09/01/2020

Saya dah prepare siap basuh dah even lmbat lg tahun depan hehehe excited sgt baby sulong 😂 17/01/2020.

saya nk masuk 32week, barang baby settle dah packing bag.. barang maknya belum lagi masuk bag 😂😂

Câu hỏi liên quan