26 Các câu trả lời

Klu sy check up biasa ataupun scan sume dr ppuan.. cm time dlm ward @ dlm lb.. x pnh dpt dr ppuan.. sume yg sambut bby doc lelaki.. terpakse la tebal muka.. dh sakit..😁😁

Kk tmpt sy checkup semua Dr. dan nurse ppuan.. cuma Hosp je ade laki. Tu yg skrg tgh berbincang dgn suami mcm mne. Dlu anak 1st swasta yg 2nd ni je masih tak tahu.

Aah sme kt tmpt sy

VIP Member

Sy siap doktor tu check yg kt bawah.. Dengan doktor pelatih lelaki tukang catat.. Xtau mcm mana nk ckp yg sy xnk doktor pelatih lelaki yg lain yg menonton..

Siap ada penonton tu yg xtahan.. Haha

VIP Member

Klo slalu dpt doc laki, ajk laki msuk skali.. Saya pon first preggy.. Doc ppuan ke laki ke.. Suami ttp msok sbb nk tau ank dlm perut ok ke x..

Kalau sy suami ikut masuk..tp lps je keluar dia bebel kan sy sbb doc lelaki yg scan..asal xminta doc pmpn la apa.pastu siap marah klinik (lpskan kita la😅) "apa bagi doktor lelaki yg buat..blaa..blaa..blaa" kita ckp doc bkn nak lyn kita je.dah nasib dpt doc lelaki..ramai besalin dpt doc laki lagi la tekangkang dpn doc lelaki tu.nak buat cmne..kalau req diorg bg xpe..kalau xde pilihan..?last2 kita kena balik dia kata kita menjawab😂😅 adoi..kelako betul..dah xtau nk explain bg phm cmne..last2 sy cuma jwb nak jadi bapak kena study semua ni..g tanya2 pngalaman2 akak2, mak semua. 😅

Ada lah rs segan..p pa nak dikata masing² da tugas kan....masa sya melahirkan ank ke 3 dulu pun doktor laki² yg cek lepas bersalin🤭

Prsaan mmg sgt kcewa..sdih..tp dh nsib tmpt sy mmg dpt doktr llki..tp sy slu mnta suami sy teman kn skli dlm bilik doktr. .

Sy msa 7w doc lelaki ..Segan jgk,tp lepas tue suma doc pmpuan...bru2 nie je doc laki tue pn doc cina jd xsegan sgt...😅

Saya sejujurnya kalau dpt doc lelaki, prefer doc bangsa lain selain sama bangsa dgn saya. Hahaha.. saya prefer doc cina or india.

Pernah doc lelaki sbb x ada doc ppuan..mmg segan tapi fikir untuk kesihatan n keadaan yang terpaksa redha jerla

VIP Member

Sye lgi lah pernah kena scan tvs scan dgn doktor laki pula . Kita rasa malu tpi dia selamba je.

Kalau boleh request.. Minta husband tlg ckp kn atau msok skli.apa pn semoga Allah mudahkn sglanya

Câu hỏi liên quan