43 Các câu trả lời

Cara makan obimin dengan betul adalah 3 jam selepas n sebelum waktu makan. Macam saya, hari ini saya start makan 3 jam sebelum sarapan. Time siapkan minuman untuk suami, saya telah makan ubat obimin ni, biasanya dalam kul10 pagi ke atas juga lah

Yang saya tahu kalau consume obimin ni kena pstikan perut kosong...kena makan 2 jam lepas makan atau before makan.. tak kira lah waktu pagi ke petang or bila-bila. Kalau tak pastu boleh rujuk nurse or orang yang pernah ambik obimin ni.

Mudah je sis cara makan obimin yang betul. Saya amalkan rutin ni selepas makan. Sebab saya jenis seorang yang mudah gastrik. 3 jam lepas sarapan, baru saya ambil dengan air oren sunquick. Memang sedap, nak membuang pun senang je hihi

Mudah je sis cara makan obimin yang betul. Saya amalkan rutin ni selepas makan. Sebab saya jenis seorang yang mudah gastrik. 3 jam lepas sarapan, baru saya ambil dengan air oren sunquick. Memang sedap, nak membuang pun senang je hihi

Semalam saya tanya nurse cara makan obimin yang betul. Sebenarnya ia lebih berkesan diambil ketika perut masih kosong sis. Maksudnya 3 jam sebelum atau selepas makan. Tak kiralah waktu pagi ke, petang ataupun bila-bila sahaja.

Semalam saya tanya nurse cara makan obimin yang betul. Sebenarnya ia lebih berkesan diambil ketika perut masih kosong sis. Maksudnya 3 jam sebelum atau selepas makan. Tak kiralah waktu pagi ke, petang ataupun bila-bila sahaja.

Hi.. ramai cakap cara makan obimin ni telan dengan air yang masam-masam..senang cakap air oren lah.. tak sure lah tu cara makan obimin yang betul ke tak but ni yang orang selalu cakap lah. And makan obimin waktu perut kosong

Saya tak pasti sis cara makan ubat obimin yang betul macam mana. Saya just consume asid folik je takde makan benda lain. Tapi selalunya cara makan yang betul mesti ada dekat pek kotak tu kot cemana nak makan

Saya pun tak berapa nak tahu cara makan obimin yang betul. Saya tak pernah ambik obimin ni.. makan asid folik je. Maybe boleh google kot cara makan obimin dengan betul or cari dekat fb mesti ada

Expert

Kena ingat satu je...kalau consume obimin jangan minum minuman yang berkafein. Termasuk lah nescafe kopi semua tu. Tu jela saya rasa benda yang kena tahu bila makan obimin ni

Câu hỏi liên quan