Pregnancy confirmation

Hi. Siapa pernah mcm saya? Saya lewat period 8 hari. Pagi tadi check upt, lepas subuh upt dpt double line pekat macam dalam gambar tu upt yg bawah. Lepastu pkul 10pg saya test upt lg tapi lepas minum air masak. Dapat double line lg tp cair sikit. Hari yg sama saya pergi clinic nk confirm pregnancy, Dr scan mmg tak nampak lg tapi dinding rahim menebal Dr kata samada nk period atau baby baru nk menepel kat dinding rahim. Masa dtg clinic sy buat upt lg kt clinic tp result -ve tp tu pun lepas minum air sebotol sbb saya nk penuhkan bladder sbb nk scan. Tp Dr nk buat juga upt so saya buat jela. Tp so far harini je check upt positive cuma bila saya dh byk mnum air masak jd makin cair tp still positive. Bila buat kt clinic jd negative. Korg pernah camni tak? Ada harapan ke saya pregnant. Bulan 2 haritu baru lepas buat laps sbb ectopic prenancy. Tiub kiri dah buang. Harap ada rezeki lah kalini. Dah masuk 3 tahun lebih saya berkahwin. Doakan saya semua. Dr suruh check lg 3/4 hari kalau mmg upt +ve Dr kata mmg pregnant bukan false alarm ke apa. Cuma scan tak nampak maybe awal. Tp buat upt kt clinic tadi -ve pula. Buat kt rumah 3x semua positive. Gambar upt 1 tu yg buat kt clinic.

Pregnancy confirmation
Hãy là người đầu tiên trả lời