12 Các câu trả lời

Pergi klinik scan terus awak. Bagitahu je nak scan nanti jumpa doktor dalam tu explain macam apa awak explain dekat sini. Setahu saya kalau setakat dalam phone susah awak nak confirmkan sebab. Keluar duit sikitlah tapi jawapan kita terjawab, lagi yakin. Semoga dipermudahkan segala urusan 🌼

Next week bru buat tvs scan lgi. 3mggu lpas buat tvs xnmpk ape2. Dktor sruh dtg lpas raya ni. Tp smlm g klinik lain dktor scan kt perut je. Xnmpk ape2 pun. Dktor sruh buat tvs. Next week saya bru g buat tvs.

Upt sis dalam sebulan tu makin terang atau sama saja samar2? Dh cuba guna clearblue? Buat hcg pun accurate utk tau kita pregnant atau tak.

Cuba guna digital punya clearblue yg blh tunjuk berapa weeks tu. Sebab dh sebulan kan sis check dpt positive. Period sis teratur tak?

VIP Member

hi awak, try pakai clear blue, in shaa Allah, mungkin jawapan awak ada dekat situu +ve atau -ve. moga diberikan rezeki untuk awak ❤️

Saya dh pkai upt clear blue. Dua2 jenis. Digital dan line tu. Dua2 result positif jgk.

sy permulaan buat upt smua samar...lps tarikh period baru pekat sgt line nya..cuma tgu lagi mne tau ada rezeki nnti..

bole tau brp bacaan beta hcg? ade repeat lps 48jam?

VIP Member

kalau samar2 tu mcm baru lagi so better tunggu 2minggu lg utk scan

bethol la doc ckp tu. awak tak pregnant. kimia pregnancy je kot

Mungkin kandungan kecik lg,Sbb tu scan x nmpk lg

VIP Member

Buat ujian bhcg sis. Ujian darah itu lg tepat

awak ada simptom² pregnant tak sis?

biasa nya trimister pertama payudara kita pun akan rasa sakit dan mmbengkak.Saya suggest sis pkai pregnant test clear blue digital tue lagi tepat.Dan jumpa dgn doc utk pnerangan lebih lanjut sis.Saya doakan urusan sis d permudahkan😘aamiin

Sis period brp hari dh delay?

TapFluencer

Result ultrasound? Ada check HCG x?

Buat scan biasa xnmpk ape2. Dktor tu sruh cri klinik lain buat tvs. Cek HCG yg trbaru ni xda lagi.

Câu hỏi liên quan