12 Các câu trả lời

Sy 13 week.. Memalam je lenguh kaki sakit lutut. Sy sampai sapu yoko2 habis betis Peha 😅 blakang pun sapu... Kalau tak xleh tido 😂 belum loya manjang.. Serba xkena jd nya.. Tp memang nak Sgt yg no 2 nie, dah 2y tunggu so hadap je laa dengan sabar..

saya. sejak awal mengandung hingga sekarang 23 week. doktor minta banyak berehat. saya uruskan anak2 sekolah, 2 sesi pulak tu. minggu lepas stress, hb low. terus doktor buat surat ke hospital. minggu depan lah pergi, minggu ni anak2 exam.

sama mcm saya . tengah alami skng , semua bende tak selesa , selalu sakit belakang . kekadang” kaki sakit . nasib suami sentiasa tolong urut .. #secondbaby #11week

sy pon tgh alami skrg😔tmpurung ltut skit egt sya je yg mcmntu ..mgkin sbb brt dh 83kg...ad ckp klu prgnant memulas2 ni... boy😅tp xsure ..sbb byk sgt pndpt

Sama! Sakit pinggang sebelah kanan. Rasa menyucul sangat. Lutut pun sakit belah kanan. Nak jalan pun terhenjut-henjut. Skrg dah 31w

TapFluencer

saya pun sama. susah nak tido. satu badan sakit2. perut sentiasa tak selesa. #firstbaby #13weeks

saya .. tapi dh masuk 14w ni alhamdulilah semua dh ok.. cuma selera mkn ja xbrapa nk ok sgt

saya tengah alami sekarang.. semoga janin dalam rahim sihat² saja 🤲🏻

sama ...sakit blakang ..prut cramp mcm snggugut tdo pun xslesa

sy pn sama gak bru 7mnguu. .asyik sakit perut je...😞