2 Các câu trả lời

Tengok ni..moga membantu

terima kasih for sharing.. 😃

VIP Member

mmg ad bby yg mcm tu sis . ank prtama sy pon mcm tu . susa btol . nk ke tnds pon kne bwk skli . mst nk nmpk mak dy juga . tpi dh 6bln keats dh pndai main sndri tido sndri . nangis pon da kurg . mse bby lg tu je ari2 nagis . lg duduk dgn org lg la . siap pak mertua mara kata sy asik netek kn ank nt bdk tu kembong la . pdhl ank sy tu mmg jenia brgayut . klau sy tnggl kn pon xsmpai bpe mint dy trbgun nangis2 . serius rse sedih ap semua mse tu . suami pon bz keje . mlm pon suami da lelap xdpt tolg sy jaga ank . org kata sbb bby tu ad sawan nagis . sbb tu dy asik mcm tu ari2 . smpai 3bln pon mcm tu . last bwk jmp ustaz tok mtk penawar bby sawan nagis . dy tngok dlu tkot bby ad gngguan ke ap tpi dt kata xd gngguan . so dy bg air mineral besar yg dh di bce ayt2 QURAN dlm tu tok bg mommy minum lps tu susu kn ank . lps tu mse mndi kn ank bg mndi pkai air tu . Alhamdulillah lps tu nagis dy jdi kurg sikit2 . dy pon da main sndri .

ini pun anak pertama saya.. anak saya ni kalau celik mata kejap je dia termenung lepas tu mula lah dia menjerit2 nangis.. baru 2 bulan.. bagi bawak jumpa ustaz ye.. nanti saya ikhtiar camtu.. terima kasih ye atas perkongsian.. 😃

Câu hỏi liên quan