114 Các câu trả lời

Saya sama mcm sis. Dah 40w, kepala baby dah kat bawah tp belum fully engage lagi. Doc bg masa 10 hari 😣

saya pun sama

sy harini 40weeks 4day masih xde contraction hanya sakit pinggan & bawah perut jer tpi tu pun sakit main2 jer .. 16/8 kena serah diri dha ermm

VIP Member

Sama.. Saya pun mcm tu.. Skrng doc bagi tempoh 1 minggu.. Kalau x keluar juga.. Terpksa admit 19 nanti.. Doakn saya bersalin dlm minggu ni🤲

hai Sya 3.9.2021 cukup 40week 4hari..tapi baby x kuar lg dh duduk kt wad dari 31hb ..tapi baru buka 2cm bila la baby Sya nk kuar ni sabar jelh

saya dah masuk 40w. duedate 3/3 ni . tapi still takde tanda2. 2/3 dah kena serah diri sbb ada gdm. 3/3 induce. mommy2 tolong doakan saya 😌

sama dengan saya. ank ke4. baby blm kluar lg. dh 40mngu 1hr. tanda2 pn belum ada

sama la ngn saya..xde lgi tanda ii bby nk kuar pdhl due 14/6

Sama 40w1d risau baby xnak kluar lagi puas pujuk dahh😭😭 due da limpas 11/11/22 tapi baby masih seronok duduk dalam ermmm help😭😭

ye risau mmg risau klau bby xkuar lgi..saya ikutkan kena tunggu smpai 20/6 kalau bby xkuar lgi kena checkup mcm biasa..mntk ii bby kuar awl

TapFluencer

Cuba puan banyakkan berjalan dan buat senaman sit up sekadar ikut kemampuan Moga dipermudahkan bersalin nanti #TAPactiveusers #TAPsupermoms

samalah kita ni dah 40weeks tapi takde tanda baby nak keluar ☺️ baby risau kot nak keluar waktu ni 🤔 tapi baby gerak aktif ja 😄

Câu hỏi liên quan