67 Các câu trả lời

tak payah peduli orang lain mengata, yg paling penting, suami faham ke tak bab bunting pelamin ni? kalau dia tak paham, ajak berbincang dan terangkan, sbb taknak mulut2 orang ni nanti mempengaruhi apa suami fikir..

saya sis , lepas kawin terus lekat . rezeki awal , sekarang dah 4bulan . abaikan mulut mulut orang jaga kandungan awak leklok . saya dulu camtu jugak takut orang mengata . pekakkan telinga je tau .

Saya kawin 26/7 3minggu kawin pgnant dah 5minggu 😜 Sy hari pertama last period 20/7 sebelum kawin Xtau lah org mengata ke takk 😝 Kalau nak ngata pon lantaklah. Bukan kawin dgn laki dia 🤪

sama mcm sy, bunting pelamin. Kiraan first last period, mase tu pun dah fkir bukan² tkut org ckp pregnant awal before kawen 😄 tp Bersyukur sgt²,tak semua org dapat rezeki anak awal 💪

sama mcm sy bulan 12 sy nikah bulan 12 jgk sy hamil ,pastu mak2 sedare kata dgn sinis buat anak awl 😅sakit jiwa kalau main dgn mulut makcik bawang ni sy endahkan jelah sbb sy thu sy xbuat

Sye pon sme sis…bunting pelamin…ignore je ape org ckp…sn dgn dktr thu pngiraan sbnr…org lain nk bising tu abaikn je sis…jgn negatifkn diri dgn ayat org…sbb yg mngndung tu kte😊

Sy pun sama sis.. Alhamdulillah rezeki Allah nak bagi. Tak yah dengar apa orang nak cakap. Enjoy your pregnancy, make the best out of this phase of your life. Jaga diri & baby elok2 sis..

Biasalah tu mulut org kan laju je nak mengata 😂 tp rilek je sis, sbb umur janin tu ikut dari first day last period kita. So don’t worry bunting pelamin tu tahniah sis 😍

Saya sis lepas kahwin terus lekat. Alhamdulillah tak pernah lagi dengar mulut2 jahat mengata. Kalau mengata belakang saya tu, tak apa la. Yang penting Allah tahu 😊

Dah 36 minggu dah hee

Tahun 2020 - 15/8 nikah. Last period 1/8 sblum nikah. Tau pregnant 30/8 masatu dah 4w tp baru nikah 2 minggu... Hehe… Alhamdullilah baby dah lahir pun dah setahun dah baby.

Câu hỏi liên quan