113 Các câu trả lời

VIP Member

Done all the steps ✅✅✅ Alhamdullilah selesai tebus 3 ganjaran (2 faber castell & 1 photobook) dari TAP dan membuat pembelian terus. 🌼🌼🌼 Moga ada rezeki saya untuk menang Dyson Omni Glide kali ini. Sudah lama saya mencuba nasib dalam Contest TAP dan berharap ada rezeki saya bulan ini. Aminnnnn

VIP Member

Done all the steps ✅✅✅ Alhamdullilah selesai tebus 3 ganjaran dari TAP (2 faber castell & 1 photobook) dan membuat pembelian terus. 🌼🌼🌼 Moga ada rezeki saya untuk menang Dyson Omni Glide kali ini. Sudah lama saya mencuba nasib dalam Contest TAP dan berharap ada rezeki saya bulan ini. Aminnnnn

Done ✅✅✅ Semoga saya ada rezeki menang untuk hadiah ulangtahun perkahwinan saya tahun ini Amin..dah lama idamkan nak ada Dyson Omni glide ni tambah2 lagi saya ada masalah sakit belakang dan saraf sekarang. Betul2 berharap saya dapat menang untuk bantu ringankan beban saya untuk membersihkan rumah💝

VIP Member

Done all steps ❤️ Day 3 - 24 December 2021 Jawapan : Dyson Omni Glide Vacuum Semoga ada rezeki saya dan anak. amin ya rabb.. saya memerlukan dyson vacuum supaya rumah saya sentiasa bersih dan bebas habuk untuk anak saya berumur 10 bulan 7 hari.

DONE! Dengan izin Allah,InshaAllah..tahun baru ini saya dan suami akan timang cahaya pertama kami,doakan saya dan anak saya sihat ya..dan jika rezeki kami berpeluang untuk memang vacuum Dyson ini,syukur Alhamdulillah☺️..

VIP Member

DONE! Alhamdulillah memang nak tebus sebelum ni. Tapi selalu terlupa. Lagi-lagi nak tebus photobook.. Moga ada rezeki menang hadiah dyson yang dah lama saya risik dekat apps TAP & FB live TAP.. aamin #TAPXDysonOMNIGLIDE

DONE Alhamdulillah selesai menebus mata ganjaran. Semoga sentiasa dipermudahkan urusan saya sekeluarga. Dan semoga ada rezeki menang produk Dyson Omni-Glide vaccum ni... #TheAsianParentMalaysia #DysonOmniGlide

TapFluencer

Done🥳🥳🥳 Semoga ada rezeki baby yg akn lhir pda March 2022 nnti .. belum pernah memiliki product dyson ne saya harap dpt memenangi contest ni supya dpt la merasa kemudahan dan kelebihan product ni..

VIP Member

Done ! Saya ingin menang Dyson Omni Glide kerana mudahkan kerja tidak lagi perlu menunduk, hebat berkuasa menyedut habuk, pembersihan optimum di setiap ceruk, lima bintang untuk fungsi dan reka bentuk!

Done semoge ada rezeki untuk bby thun dpan...seng sikit kerje mammy ...sbb si abg umor 1 thun 6 bulan tgah lasak ...so klau ada vacum ni senag nk buat kerje..lagi2 thun dpn nk bersalin dah...amiiinnnn2

Câu hỏi liên quan