104 Các câu trả lời

Bismillahirrahmanirrahim, semoga ada rezeki untuk saya menang dan mendapat alatan rumah idaman saya ini, Amin..Ianya adalah hadiah paling bermakna buat saya untuk ulangtahun perkahwinan saya tahun ini ❤️❤️❤️❤️❤️

VIP Member

Day 2 - 23 December 2021 Jawapan : Dyson Omni Glide Vacuum Semoga ada rezeki saya dan anak. amin ya rabb.. saya memerlukan dyson vacuum supaya rumah saya sentiasa bersih dan bebas habuk untuk anak saya berumur 10 bulan 7 hari.

Saya ingin menang Dyson Omni-Glide kerana ianya mampu membantu meringgankan dan memudahkan kerja-kerja rumah dan pembersihan rumah saya. Dengan teknologi yang canggih dan terkini, menjadikan kerja-kerja pembersihan lebih efisien.

VIP Member

Saya ingin menang DYSON OMNI GLIDE kerana vacum ini adalah idaman para wanita 😍 dengan adanya vacuum ini dapat memudahkan lagi kerja pembersihan dan mengemas rumah saya kerana ianya amat mudah dan ringan untuk digunakan .

Bismillahirrahmanirrahim, semoga ada rezeki untuk saya menang dan mendapat alatan rumah idaman saya ini, Amin..Ianya adalah hadiah paling bermakna buat saya untuk ulangtahun perkahwinan saya tahun ini 🥰🥰❤️

Bismillahirrahmanirrahim, semoga ada rezeki untuk saya menang dan mendapat alatan rumah idaman saya ini, Amin..Ianya adalah hadiah paling bermakna buat saya untuk ulangtahun perkahwinan saya tahun ini 🥰

Saya ingin menang Dyson Omni-Glide kerana vacuum ini akan mengubah hidup saya. Hidup saya sebagai seorang isteri dan ibu akan jd lebih mudah dan menyenangkan. Nak buat kerja pun senang hati 🥰

Easy to manoeuvre Compact and practical design Fittings available in the box Slightly expensive for the overall package Sub-par battery life Easy to use, it's very useful for all mummy's

Saya ingin menang Dyson Omni-Glide kerana selain jenama yg berkualiti dan rekabentuk yg menarik, fungsi vacuum ni memudahkan tugas harian sy berjalan dengan lancar

VIP Member

saya ingin menang Dyson Omni-Glide kerana ia memudahkan kerja saya . Lagipun saya memang sedang mencari vacuum, kalau dapat percuma buat apa beli 🤭🤭

Câu hỏi liên quan