104 Các câu trả lời

hai tsp saya ingin menang dyson omni glide kerana ia memudahkan kerja seharian saya dirumah sebagai suri rumah tangga.tambahan pula saya mempunyai ank kecil jadi kerja rumah perlu dibereskan segera.. alat ni dapat membantu saya menyelesaikan kerja dengan cepat, mudah dan bersih.. harap ada rzeki say😊😊😊

VIP Member

Saya ingin menang Dyson Omni-Glide kerana ianya sangat membantu saya sebagai seorang suri rumah yang sentiasa sibuk melakukan kerja harian disamping menjadi seorang reviewer di media sosial. Saya nak menang dan mencuba produk ini sendiri dan boleh memberi review kepada kawan-kawan saya juga tentang produk ini

saya ingin menang Dyson Omni-Glide kerana amat berguna kepada saya dan ia akan memudahkan segala kerja saya,menyental habuk² yg degil,saya mempunyai baby yg berusia 10 bulan yg agak lasak kesana sini,moga ada rezeki baby saya,dan juga dapat meyelesaikan kerja cucian saya dengan cepat,🤲🤲

Saya ingin menang Dyson Omni-Glide kerana produk Dyson dijamin kualitinya dan sentiasa memenuhi keperluan bukan sahaja ibu-ibu tapi bapa juga, dalam menguruskan kebersihan rumahtangga. Dyson Omni-glide juga memudahkan tugasan seharian di rumah dan praktikal untuk digunakan.

VIP Member

Saya ingin menang Dyson Omni Glide kerana saya minat sangat dengan Jenama Dyson ini, jenama yang terkenal dengan kualiti yang sangat bagus! Awal tahun 2022 saya akan pindah ke rumah baru, semoga ada rezeki untuk menang vacuum dyson ni untuk rumah baru nanti! ❤️

Bismillahirahmanirrahim... semoga ada rezeki kami sekeluarga. Sesungguhnya vacuum Dyson ni memang menjadi antara salah satu perkakasan rumah idaman kami terutama sekali suami saya 🤲. Jika ada rezeki, memang nak beri hadiah vacuum ni kepada suami...

VIP Member

semogaa ada rezeki saya dan keluargaa , memudahkan lagi kerja harian saya untuk membersihan habuk dan kotoran di rumah saya..suka sangat aplikasi TAP ni, pelbagai peraduan ada , beharap ada rezeki berpihak kepada saya nanti , terima kasih TAP❤️

Saya ingin menang Dyson Omni Glide kerana vacuum ini mempunyai kuasa sedutan yang kuat yang pastinya dapat membersihkan ruang rumah saya dengan sebersih-bersihnya. Ia juga dapat membersihkan ruang yang sukar dicapai, senang dioperasi dan disimpan.

TapFluencer

saya ingin memiliki vacuum dyson as suri rumah nak mintak cik somi belikan cam ssh jgak tp ia memudah kn sangat² kerja kat rumah 🤭 ouh vacuum bunyi yg x bising sesuai utk sy yg ada bby jgak dyson menjadi idaman ibu² bapa² skalian

TapFluencer

Saya ingin menang Dysin Omni-Glode kerana ia dapat memudahkan urusan mengemas rumah memandangkan saya seorang ibu yg bekerja dan memerlukan masa yg lama untuk mengemas rumah.. Oleh itu, barangan ini dapat memudahkan urusan saya☺️

Câu hỏi liên quan