104 Các câu trả lời

Assalamualaikum, semoga ada rezeki baby untuk menang vacuum hebat ni. dah lama saya nak beli vacuum tapi tak ada rezeki lagi sebab saya perlu fikirkan keperluan anak yg bakal lahir, saya first time pregnant dan teringin nak merasa ada vacuum 😭 Nak jaga kebersihan dan kesihatan diri kami sekeluarga dalam rumah ni. harap ada rezeki saya disini, aminn 🤲🏻

SAYA INGIN MENANG DYSON OMNI-GLIDE KERANA SEBAGAI SURIRUMAH TANGGA SEPENUH MASA YANG KEKURANGAN MASA SEPENUHNYA UNTUK MENGEMAS RUMAH YANG KERAP BERSEPAH DAN KOTOR DENGAN MAKANAN SI MANJA SAYA SANGAT MEMERLUKAN VACUUM HEBAT INI AGAR MEMUDAHKAN SAYA MEMBERSIHKAN RUMAH SAYA JADI LEBIH KEMAS DAN BERSIH DENGAN CEPAT TANPA RASA LETIH MELAMPAU SEPANJANG HARI.

SAYA INGIN MENANG DYSON OMNI-GLIDE KERANA SEBAGAI SURIRUMAH TANGGA SEPENUH MASA YANG KEKURANGAN MASA SEPENUHNYA UNTUK MENGEMAS RUMAH YANG KERAP BERSEPAH DAN KOTOR DENGAN MAKANAN SI MANJA SAYA SANGAT MEMERLUKAN VACUUM HEBAT INI AGAR MEMUDAHKAN SAYA MEMBERSIHKAN RUMAH MENJADI LEBIH KEMAS DAN BERSIH DENGAN CEPAT TANPA RASA LETIH MELAMPAU SEPANJANG HARI.

VIP Member

Saya ingi menang Dyson Omni-Glide kerana jenama Dyson adalah antara jenama yang produknya memang hebat. Ramai yang suka kerana ketahanan dan kehebatan produk Dyson yang banyak selesaikan masalah semua orang terutama suri rumah termasuk saya. Saya percaya jenama Dyson dah pun berada di hati ramai. Semoga Dyson sentiasa membantu lebih ramai lagi orang.

Saya nak menang Dyson OMNI Glide kerana ia memudahkan kerja harian saya. Dapat membantu saya membersihkan kerja rumah dengan cepat dengan sedutan yg kuat diyakini bersih . Boleh dikatakan ia merupakan pembantu rumah terbaik dan diidamkan para suri rumah. Saya berharap saya adalah diantara yg bertuah untuk menang...tq 💜❤️🎄🙏🤲🤲💜

VIP Member

saya ingin menang DYSON OMNI GLIDE kerana ia memudah saya sebagai surirumah, ibu kepada empat orang anak melakukan urusan mengemas rumah terutama sekali pada bahagian sofa, kapet serta celah2 ruang tamu atau pun ruang bilik yg penuh dengan debu & hame. dengan rekaan Dyson Omni Glide ini saya boleh mengemas sambil dukung bayi 10bulan.

VIP Member

saya ingin menang DYSON OMNI GLIDE kerana ia memudah saya sebagai surirumah, ibu kepada empat orang anak melakukan urusan mengemas rumah terutama sekali pada bahagian sofa, kapet serta celah2 ruang tamu atau pun ruang bilik yg penuh dengan debu & hame. dengan rekaan Dyson Omni Glide ini saya boleh mengemas sambil dukung bayi 10bulan.

Saya ingin menang Dyson Omni-Glide kerana ia pasti akan memudahkan ibu-ibu seperti saya untuk mengemas rumah. Walaupun bekerja tapi kebersihan rumah amatlah penting. Justeru itu, dengan menggunakan Dyson Omni-Glide ini, pastinya ibu-ibu akan gembira dan dapat melaksanakan kerja rumah dengan pantas..yeayy 👍🏻👍🏻👍🏻

VIP Member

Saya ingin memenangi vacuum ini kerana sy tidak mampu beli.. Disini sangat mahal Vacumm.. Harga 4xx keatas.. Kerana sy seorang surirumah.. Hanya suami saya bekerja.. Saya harap sy dapt menang vacuum ini utk meringankan bebanan kerja sy dirumah.. Seperti, mengemop lantai, letih tunduk2 menyapu lantai.. Harap saya menang

Saya ingin menang DYSON OMNI-GLIDE kerna saya mempunyai 3orang ank kecil dan suri rumah sepenuh masa..kerja pebersihan rumah stiap hari amat memenatkn😢jika sy menang DYSON OMNI -GLIDE betapa beruntung nya anak2 punya masa yg byk dgn saya disimping duduk dgn slesa slps mnggunakn DYSON OMNI-GIDE😍😍😍😍

Câu hỏi liên quan