86 Các câu trả lời

Sy anak sulung 12 tahun.. Anak kedua 9 tahun.. Skrg tgh pregnant 33w4d.. Beza 9 tahun anak ke2 dgn ke3 ni.. Hehe.. Semoga diberi kemudahan utk melahirkan zuriat kite nanti😊

Saya 🙋‍♀️🙋‍♀️ Ank no 2 skrg ni 6thn.. Due date 6 June.. Excited + takut Kene recall igtan balik..byk da xigt..brg² sume mcm yg 1st..sume kn beli baru

VIP Member

Sy yg ke-3 ni jarak 8 tahun. Due 18/2 tp doctor tak bg post date. Kena beranak before 40 minggu. Tak boleh nak bayang lg mcm mana ni. Hopefully Allah permudahkan.

Anak sulung thn 2006 Kedua thn 2007 paling besar 4.3kg So fobia nk pregnant lg Anak ketiga 2013 Anak ke empat 2015 Dan coming soon n 2020 pun fobia rasa mcm besar

Ank ke 4 saya jarak 7tahun bersalin normal.. Doc kata perut kecik n sempit 😁😁 skrg pgnnt 16 week jarak ngan no 4 8tahun.. Moga d prmdhkan amiin ❤

saya preggy ank ke-4..hehe jarak dgn kakak dia 6 thn.... rs mcm bnyk kene bljr semula..huhu... brg² pun mcm nak sambut baby sulung pulak rsnya😂😂

Ank first jarak 7thun Ank ke2 dgn skrg jarak 5thn Memng rsa mcm bersalin pertama kali..😅tapi yg kali kedua tu kita da tau apa yg perlu dlakukn..

Saya jarak dgn ank ke-4 ni 11 tahun ..alhamdulillah Due date akhir bulan 6/2021..sekarang dlm trimester pertama masih mabuk mabuk

Anak ke 2 dan ke 3 jarak 5 tahun..bersalin normal..anak ke 4 dan yg ke 5 ni jarak 6 tahun..sekarang baru 6 minggu 2 hari..due date 19.9.2020

sy...anak sulung dgn kedua jarak 5 thn..ok..alhamdulillah..senang bersalin...20 mnt ja dlm lb..ni skrg tgh tggu anak ke3..jarak 7 thn😁

Câu hỏi liên quan