9 Các câu trả lời

Sy pula sarankan cosmoderm cleanser.. Dia sesuai all skin type.. rm26lebih bila sy beli d kdai drugstore.. Atau try dulu trial set dia, ada cleanser moisturizer dan toner.. tiga2 tu sudah buat muka sy lebih sihat,glow dan kurang naik jerawat,redness pada muka pun kurang,skin barrier semakin kuat dan pori2 mengecil.. Sy suka sgt produk ni,makin rajin pula ambil gmbr muka skrg ni sbb mcm x sangka kulit sy lebih halus first time pula lagi2 mngndung kedua ni.. sbb dia ada calamine+probiotic,sejenis ubat yg baik utk kulit juga..packaging dia warna pink,terbaru punya..

sy pakai hada labo super hyaluronic acid.. sgt bagus kulit lembab je n xkusam..sy pakai skali pelembab hada labo kaler pink jg.. @ sis boleh cari produk pencuci muka kt drugstore yg ada kandungan hyaluronic acid ia bagus untuk melembab kulit. stop pakai produk yg mengandungi alcohol n ada merkuri..

VIP Member

saya guna hada labo. kulit muka tak kering sgt bagus. sbb saya pun kulit sensitif tak bolehpencuci muka yg buat muka kering tu. sis guna hada labo yg mahal sikit tu rm29-34 range harga dia. cek kat shopee boleh dpt rm29.

Sy pun memula hr tu breakout truk mse tau pregnant..lps tu ade tbace sorg mommy ni die gune product laneige cica sleeping mask btol warna hijau then sy pn try..Alhamdulillah jd..lega..

saya pakai safi...alhamdulillah....kulit muka takda mslh. cuma kulit bdn je ada mslh gatal2.

Sy pun skin muka ok👌 tapi ada mslh kulit gtl celah kelangkang.. mmg dari dulu sy ada fungal tp skrg makin teruk

Sy tak pakai apa2 lps hbis pantang baru nk melawa alik

VIP Member

marykay.it natural n safe to skin

pencuci muke shaklee

TapFluencer

Saya guna Kayman :)

Câu hỏi liên quan