1936 Các câu trả lời

Day 2. 10/9/2023 Alhamdulillah . Setiap hari masuk notifikasi tentang perkembangan baby saya dengan itu saya lebih alert dengan perubahan semasa baby saya ❤️ a big thanks to TheAsianparent 🫶🏻⭐️

Hari 1 : 9 September 2023 Thank you Theasianparent app yang mewujudkan platform terbaik bagi mom-to-be, new parents, dan ibu bapa lain untuk berkongsi dan menambah ilmu mengenai penjagaan kandungan dan anak.

VIP Member

HARI 1 Pertama kali nak ucapkan ribuan terimakasih adakan pertandingan seperti ini. Harap ada rezeki untuk MOHAMAD KHALIF AREEQ BIN MOHAMAD FIRDAUS berusia 6bulan untuk memenangi CARSET dari TheAsianparent.

Hari 7: 15/9/2023 Alhamdulillah sudah sampai di tarikh penyertaan yg akhir. Semoga apps ni akan terus kekal dan lebih baik lagi di masa akan datang. Semoga ada juga rezeki anak saya untuk dapat carseat 🥰

HARI 7 : 13/09/2023 Done #CheckinTAP 7 hari ! 😁 Semoga ada rezeki for my baby untuk dapat #snapkis carseat 🫶🏼 Thanks #theaseanparent for always having this contest and providing good info 👍

Hari pertama 10 september -16 september .. Moga ada rezeki buat anak saya. Kebetulan sy belum ada carseat.. moga ada rezeki.. in shaa allah.. TheAsianparent sgt membantu sy dlm perjagaan ank pertama sy 💜

Day 6 (12/09/2023) I hope i'll get the carseat to put it in our kancil😆 After all it is for the safety of our child❤️ Thank you TAP for such opportunities! Semoga ada rezeki buat semua ya! 🤲🏼

Hari 2 - 8 September 2023 Terima kasih TheAsianParent, daripada pregnant sampai dah bersalin, banyak panduan yang boleh digunakan serta boleh melihat perkembangan anak mengikut hari. Sangat memudahkan 😊

Hari ke 5-14/9/2023 TheAsianparent apps nih sangat membantu kepada first mom yang macam saya nih segala info sangat berguna . Semoga ada rezeki baby saya untuk memiliki carseat dari snapkis🙏🏻🤲🏻

Hari 1 : 5 SEPTEMBER 2023 Hari2 masuk app TheAsianparent untuk info2 tentang baby dan parenting.. semoga kali ni ada rezeki anak saya sofea eryna 4 bulan untuk dapat carseat 🤲 terima kasih 🥰❤️

Câu hỏi liên quan