1936 Các câu trả lời

HARI 6 : 12/09/2023 Wonderful platform of sharing good knowledge. Being using this apps since 2017 when i was pregnant my 1st baby. Now on my 3rd babies and still refer to this theasianparent for all the info about pregnancy, and to take care the baby. Kudos theasianparent! 💕

Hari 7 ✨ 11/9/2023 Terbaiklah theasianparent.. kerajinan siurang checkin 🤭 sebelum ini rajin juga checkin ini apps tapi memandangkan ada peraduan tambah lagi semangat mahu checkin. Apa-apa pun.. semoga rezeki menang untuk sumandak saya. 🥰❤️ IG : cjcyathy & cjlona ✨

Hari 7 15/09/2023 Alhamdulillah selesai cabaran #CheckInTAP 7 Hari. Hehehe moga ada rezeki saya dan baby saya bakal lahir. Hari hari log in theasianparents untuk lihat perkembangan baby saya. Tak sabar nak jumpa little one nanti. Thank you membantu dengan wujudnya apps ni heheheh

My first day join this contest on 10/9/2023. saya suka sangat apps ni sebab sambil saya menyusu saya dapat baca info-info yang menarik. Applikasi ini sangat berguna kerana dalam 1 apps mempunyai 1001 info yang menarik dan berguna lebih-lebih lagi untuk first mom mcm saya 🫶🏻

Hari 1: 08/09/2023 Hai semua ibu ibu, mesti semua excited nak dapat baby kan ? 🥰 sama lah kita . semoga terus kuat dan sabar. jangan lupa amalkan gaya hidup yang sihat❤️ stay positive dan jangan fikir yang bukan-bukan. Anak adalah amanah Allah yang perlu kita jaga 😘

Hari 1- 10.09.2023 Terima kasih the Asian parent kerana bg peluang untuk kami memenangi carseat percuma.. Semoga ada rezeki anak.. Platform ni sgt2 berguna untuk mommy2 mendapat info2 berkaitan kehamilan.. Semoga the Asian parents terus memberi manfaat kepada ibu2 mengandung..

Hari 1 : (7/8/2023) Alhamdulillah saya selamat bersalin anak pertama pada 10/8/23,,apps TheAsianparent sgt membantu bagi first mom mcm sy dari saya mengandung sampai skrg byk perkara yg bleh rujuk dlm apps ni,,terima kasih TheAsianparent 🥰🥰semoga ad rezeki ank sy 🥰

Hari 1 (5/9/2023) theAsianParent antara apps yg terbaik sekali. Dari saya tak tau jadi ibu terus tau disebabkan apps nie yg banyak membantu sy dari segi menjaga anak dan berpantang☺️. Sy banyak belajar dari apps theAsianparent nie laa. Terima kasih theAsianParents🥰❤️

hari 1(16/9/2023) alhamdulilah aplikasi TheAsianparent ni byk membantu dlm journey pregnancy kali ni..bagi saya untuk ibu-ibu di luar sana saya memang suggestkan install aplikasi ni..semoga journey pregnancy kita semua dipermudahkan sehingga kita and baby kita selamat..aamiin

❤️ Day 1: 7 Sept Hi momies & The Asian Parent team! Hope you doing well. First time time join the contest. Tak berharap untuk menang sbb tahu ini semua atas rezeki sama seperti kurnia anak comel. Harap semua baik-baik dan sihat selalu. Jaga diri dan happy selalu ye..💕

Câu hỏi liên quan