1936 Các câu trả lời

Hari 1 (8/9/2023) Semoga ada rezeki untuk anak manjaku Dengan adanye platform theasianparent banyak membantu bagi ibu-ibu terutamanya yg baru bergelar ibu, dari awal kehamilan sehingga proses tumbesaran anak. Banyak info, ilmu, dan pengalaman yang dapat diperolehi dan dikongsi bersama.

Day 1 (8/9/2023) My 2nd pregnancy. Ni 1st time guna the Asian parents . Byk info saya dapat dari sini . Apps ni sangat-sangat membantu saya. Setiap hari akan login utk tahu perkembangan bayi dalam kandungan. Rasa teruja dia semakin membesar semoga Ada rezeki utk anak kedua saya . 🌺

05 Sep 2023 Dari anak first sampai pregnant anak second setia menggunakan apps the asian parents. Bukan saya saja yg ada apps nie dlm fon tp suami saya juga ada. Dari sini km dpt belajar byk ilmu dan komuniti yg aktif dpt membantu ibu2 di luar sana. Terima kasih the asianparents 🤍

Hari 4: (11 September 2023) Terima kasih theasianparent kerana wujudkan aplilasi ini. Sangat membantu saya sebagai first mom.. Banyak persoalan terjawab. Best sangat.. Banyak juga pertandingan-pertandingan menarik yang dianjurkan.. Sangat teruja saya.. Semoga rezeki saya disini😍

HARI 1 : 09/09/2023 Bismillah, semoga ada rezeki anak saya. Terima kasih asianparent banyak membantu saya dan rakan rakan (mommies) yg banyak tunjuk ajar melalui aplikasi ini dan dengan adanya aplikasi ini saya dapat pantau perkembangan anak saya. Terima kasih banyak theasianparent

HARI 4 12 SEPTEMBER 2023 THEASIANPARENT BANYAK MEMBANTU IBU BAPA MELIHAT PERKEMBANGAN BAYI DI DALAM KANDUNGAN DAN BANYAK MEMBERI TIPS YANG BERGUNA KEPADA IBU BAPA🥰 SEMOGA ADA REZEKI ANAK SAYA UNTUK DAPATKAN CARSEAT PERCUMA KERANA SAYA DAN SUAMI AMAT MEMERLUKAN CARSEAT INI😊

Hari 1, 08/09/2023 (Jumaat) Alhamdulillah, platform theAsianparent Malaysia memang terbaik 👍🏻 Setiap hari saya dapat melihat perkembangan bayi saya, berkongsi maklumat serta pengalaman dengan ibu-ibu yang lain dan menambah ilmu baru. Keep it up theAsianparent Malaysia❤️

Hari 1: 08/09/2023 Bismillah, semoga dengan rezeki anak pertama yg bakal lahir ini, dapatlah saya menyediakan carseat utk si kecil saya. Terima kasih TheAsianParent kerana menyediakan platform yg sangat baik utk ibubapa mendapatkan maklumat serta berkongsi pendapat dan info ❤️

Day 1: 7 September 2023, Thursday Thank you The Asian Parent for the opportunity. I learn a lot from this apps since day one I knew I was pregnant a year ago. I always refer here if I got anything that I'm not sure of or if I got anything to ask. It's a great place to learn ❤️

Hari 1-7 September 2023 Saya baru sahaja melahirkan anak pertama saya pada 23/8/2023, dengan adanya aplikasi Theasianparent banyak membantu saya dalam menjawab pertanyaan saya sewaktu mengandung dulu, terima kasih juga kepada ibu ibu yang membantu menjawab pertanyaan saya di sini.

Câu hỏi liên quan