1936 Các câu trả lời

Hari 1 - 8 September 2023 (Jumaat) Alhamdulillah, saya bersyukur kawan saya berkongsi tentang aplikasi theAsianParent ini. Banyak info dan perkongsian pengalaman dari pengguna-pengguna lain tentang permasalahan yg sering dihadapi oleh first time mummies seperti saya.. Terima kasih team theAsianParents.

Hari 5 ( 12 september 2023 ) Alhamdulilah, ramai kawan kawan tanya apa apps yang terbaik untuk track perkembangan semasa bersalin dan selepas bersalin. Tentunya Theasianmalaysia, semua perkembangan hari demi hari ada dalam apps theasianmalaysia. Semoga bermanfaat buat kawan kawan yang tenga pregnant.

Day 1. 7 Sept 2023 Saya ikuti perkembangan bayi saya sejak dari awal kandungan sehingga sekarang melalui apps theAsianparent Malaysia. Banyak informasi tambahan yang saya pelajari melalui platform apps ini. Sangat memudahkan! Semoga ia memudahkan ibu2 mengandung dan ibu2 yang sudah menimang cahaya mata

Hari 1 ( 5 September 2023) Selamat malam..semoga ada rezeki anak saya yang bakal dilahirkan pada Januari 2024 untuk menang car seat bayi dari Snapkis..Terima kasih theAsianparents sebab aplikasi theAsianparents ini memang terbaik memberi info-info yang bermanfaat untuk ibu-ibu mengandung seperti saya.

18/9/2023 BISMILLAHIRRAHMANIRRAHIM Terima kasih theAsianparent kerana memudahkan ibubapa dan bakal menjadi ibubapa tak lama lagi memberi pengetahuan dari awal kehamilan hinggalah anak anak membesar..Semoga theAsianparent terus menjadi platform yang memberi manfaat kepada semua orang sampai bila bila

day 1: 9 sept saya telah melahirkan anak lelaki pertama pd 27/5 . Juga sy telah mendapat subsidi mycrs 150 tetapi telah tamat tempoh dan sy tak berpeluang untuk beli carseat kerana tidak mempunyai wang ada masalah kewangan . sy berharap sgt sy dapat menang hadiah carseat ni utk anak sy 😊☺️✨

Hari 6, 13/9/23 Couple more days to weekend! And my brother and mom’s birthday— a day apart! How nice it is eh to have your child’s birthday next to yours or same with yours even! Even nicer if we got to win this carseat for our child to be used for the journey back to our hometown 😉🤍

Hari 5, 09/09/2023 Terima kasih theAsianparent, dengan adanya apps ni senang untuk saya cari maklumat mengenai pregnancy. Boleh track pregnancy kita dan banyak info menarik seperti makanan dan aktiviti yang sesuai untuk ibu mengandung. Komuniti juga sangat positif. The best apps for pregnant woman!

HARI 4 , 8 SEPTEMBER 2023, JUMAAT Assalamualaikum Selamat pagi ❤️ seperti biasa harini log in TheAsianparent, scroll & baca banyak ilmu parenting 🥰 Alhamdulillah 🤲 Di pagi Jumaat yg penuh barakah ini, saya berdoa semoga ada rezeki anak saya sofea eryna, 4 bulan untuk menang 🤲🥰❤️

HARI 1, 8 September 2023 03:13PM Aplikasi terbaik pernah saya guna ialah theasianparent ! Terima kasih sebab mempunyai kit lengkap untuk persediaan saya membesarkan anak saya dari dalam perut hingga besar, dari pemakanan sehingga perkembangan. Memang rekomen ! No doubt, thank you again. Love ❤️

Câu hỏi liên quan