1936 Các câu trả lời

Hari 1 : Hi Mommies semenjak join aplikasi The Asian Parents saya selalu mendapat ilmu berkaitan keibubapaan. Sebagai pertama kali menjadi ibu aplikasi ini sangat membantu disamping dapat mengetahui perkembangan bayi dalam kandungan & lain2 ilmu pengetahuan dan pendapat yg dikongsi bersama ibu2 diluar sana.

Hari 1 : 7/9/2023 Thank you TheAsianparent memberi peluang untuk saya menyertai peraduan ini. Banyak maklumat yang saya dapat dari apps ni sepanjang saya mengandung. Saya akan guna apps ini sehingga saya bersalin nanti sebagai rujukan harian saya dan bayi saya yang bakal lahir pada Januari/24. 😉😉😉

Hari 2 ( 7 September 2023 ) Terima kasih theasiaparent untuk acara peraduan ini. Saya suka menggunakan App ini kerana ia banyak membantu saya dari anak pertama lagi ❤️ tentang perkembangan anak, boleh tebus ganjaran, resepi masakan, peraduan dan banyak lagi yang menarik dekat app theasiaparent malaysia.

Hari 1 (6 SEPTEMBER 2023) Terima kasih TheAsianParent. Tq selalu memberi informasi2 tentang perkembangan anak2 & ibu hamil. Even anak sy sekarang dah 3 tahun,saya masih lagi mengikuti perkembangan & cross check dgn skill anak sy. Dan sekarang sy sdg hamil, sy masih lagi menggunakan apps TheAsianParent 🥰

Hari 4 - 11/9/2023 Hari ini attaqi genap 5 bulan 1 hari, berjarum 5 bulan. Syukur alhamdulilah.. cuma attaqi agak demam dan batuk sedikit., apa apa pun sy tidak pernah jenuh untuk terus membaca tentang perkembangan bayi, dalam pada yg sama sy sangat suka apps ini kerana berkait kan tentang kesihatan juga.

HARI 1 - 6/9/2023 (RABU) TERIMA KASIH TheAsianparent kerana menganjurkan giveaway untuk kami para ibu ni🥰semoga tetselit rezeki anak anak saya juga💕 semoga TheAsianparent sentiasa diperluaskan dan sentiasa maju💕 terima kasih juga kenra selalu bagi kami tips2 yang sangat membantu kepada kami 💖

Hari 3, 10/9/23 Had a very bad AGE today due to food poisoning, but baby moving actively still. Hopefully when he comes later, he ll grow up and be as active as he is when he is still in the womb. That ‘s why also we need the carseat 😉😆 to secure him safely later during car rides 😅 🤞🏼

Assalamualaikum & good day. Thanks for being the best applications ever. I used it as a reference since 2020 till now. Its full of education and information for all variety of parents with multi experiences to face and handling our kids as well. Keep it up and more successfully in future theasiaparent.my

Hari 2 07/09/2023 Saya adalah first mom. Untuk pengetahuan yang mendalam tentang bayi saya, saya akan rujuk pada theasianparents. Sangat bermanfaat. Posting dari rakan rakan juga banyak menolong saya tentang perkembangan bayi saya. Semoga theasianparents kekalkan informasi begini dimasa akan datang juga

Fifth day (10 Sept 2023) Thank you The Asian Parent beri banyak tunjuk ajar untuk first mom mcm saya. Terima kasih untuk ilmu yang dikongsi oleh ibu-ibu diluar sana. Semoga ada rezeki kita bersama. Aamin. Doakan saya mudah bersalin bulan Disember ni. Dan semua ibu-ibu dapat bersalin dengan mudah 😍

Câu hỏi liên quan