1936 Các câu trả lời

HARI 1 (5/9/2023) :- Banyak informasi berguna dan tips dalam aplikasi ini. Sebagai ibu kali pertama aplikasi ini sangat berguna untuk saya menggunakannya kerana ramai warga di dalam aplikasi ini kongsikan pengalaman2 mereka. Sepanjang proses kehamilan saya banyak merujuk dalam aplikasi ini untuk mengetahui sumber2 ilmu yang dikongsikan oleh pengguna2 aplikasi ini.

Hari 1 ( 9 September 2023) Bismillahirrahmanirrahim, semoga ada rezeki anak saya yg bakal lahir ini. TERIMA KASIH theasianparent. Saya amat memerlukan car seat untuk my first baby born. Diharapkan pihak theasianparent memberikan saya peluang untuk menang carseat ini. TQ theasianparent kerana mewujudkan aplikasi ini bagi memudahkan terutamanya ibu² baru disini..

Hari 7 : 11 september 2023 Last day utk cek in, actually klu x ada peraduan ni pun hari2 juga check in sini baca2 n cari2 segala info yg berkenaan. Thanks TAP kerana menyediakan platform yg bagus utk para ibu n bapa yg baru menjadi parents tuk menambah ilmu berkenaan bayi, pemakanan yg sihat, (actually husband pun ada apps ni juga)🥰 Good luck mommies smua

Hari 2 : 8 September 2023 Semoga ada rezeki buat baby saya. Terima kasih TheAsianParent kerana mewujudkan aplikasi ini. Aplikasi yang sangat mudah untuk mencari info-info yang sangat bermanfaat. Seronok dapat melihat perkembangan bayi. Alhamdulillah, semoga ibu-ibu yang sedang mengandung akan dipermudahkan segala urusan sehingga bersalin nanti. Aamiin.

Hari 1 6hb September 2023 Terima Kasih TheAsianParent kerana anjurkan kempen ini. Dengan adanya Apps TheAsianParent mudah untuk saya melihat perkembangan kandungan saya berusia 19 minggu kini. Dengan adanya Apps ini juga memudahkan saya untuk memantau pemakanan yang boleh dimakan dan yang tidak boleh dimakan. Terima kasih banyak-banyak TheAsianParents

Hari 1 : 9/9/2023 Sebagai ‘first mom’ yang tak tahu menahu ilmu tentang anak dan pregnancy. Alhamdulillah dalam banyak2 apps, Theasianparent is the best apps sebab share too much info and people can share their problem too and also get the answer from user Theasianparent. It helps a lot ❤️ IG : @effaemira Semoga ada rezeki buat anakku ❤️

hari 1:9/9/2023 apps TheAsianparent bnyak membantu sy dri sy mengandung sehingga membesarkan anak.sy ibu baru yg masih bnyak ilmu parenting yg masih sy belajar.bnyak ilmu yg dpt dipelajari dan sy suka menggunakan apps ini kerana menggunakan bahasa yg mudah dan bnyak feedback2 dri ibu2 yang lain.semoga ade rezeki untuk anak sy untuk memenangi carseat.

Hari 1 - 8 | 9 | 2 0 2 3 Untuk pertama kalinya saya menyertai peraduan yg dianjurkan di apps asianparent dan pertama kali juga menulis di sini . Alhamdulillah banyak info dan ilmu baru yang saya dapat disini . Saya masih lagi belajar untuk menjadi ibu yang baik buat baby N . Saya doakan semoga semua urusan mummy2 untuk membesarkan anak2 dipermudahkan .

HARI 5 , 9 SEPTEMBER 2023 , SABTU Selamat tengahari! 🥰 walaupun cuti2 weekend ni sibuk layan anak2 sambil buat kerja rumah, kena juga selitkan masa untuk buka app TheAsianparent, baca info2 terbaru yg berguna untuk parents 🥰👍 terima kasih app TheAsianparent 👍 terbaik!! 🥰❤️😍 semoga ada rezeki anak saya sofea eryna 4 bulan 🤲🥰

Hari 1: 8 September 2023 Aplikasi TheAsianparents banyak membantu saya utk mengetahui perkembangan semasa anak saya. Selain itu, perkongsian dari mommies dan pengguna yang lain juga memberi ilmu yang baru dan panduan bagi saya sekiranya saya kurang pasti dengan sesuatu perubahan yang terjadi pada pembesaran anak saya. Terima kasih TheAsianparents 🙏

Câu hỏi liên quan