1936 Các câu trả lời

Hari 2=10/09/2023 Alhamdulillah, syukur TheAsianParent Sebagai Seorang "First Mom" banyak membantu saya tunjuk ajar dan melihat perkembangan baby dalam kandungan saya. Diusia kandungan saya yang 18 minggu saya tidak kekok untuk belajar malah memudahkan saya melihat panduan yang dikongsikan dan dipandukan oleh platform TheAsianparent . Thank you wujudkan platform Theasianparent #Theasianparent

Day 1 : 9 SEP 2023 First time daddy to be 😅 Asalnya wife download saja saja untuk apps ni, tapi sekarang memang akan on untuk tengok perkembangan baby , apa tips untuk ibu mengandung, apa yang boleh makan atau tak, theasianparent membantu saya yang serba serbi taktahu . Banyak info yang saya dapat kat sini. Terima kasih theasianparent 🥰 Harapnya ad rezeki anak saya kat sini menang carseat .

Hari 1 : 09/09/2023 Saya selalu membuka aplikasi theAsianparent untuk melihat perkembangan perjalanan kandungan saya Dan saya jugak suka membaca posting² ibu² didalam komuniti theAsianparent..saya jugak suka baca info² tentang penjagaan kesihatan ibu hamil..inshaa Allah,semoga saya dipermudahkan urusan untuk bersalin nanti Dan diberikan rezeki untuk mendapat carseat Dari Snapkis in..aamiin

assalamualaikum insyahallah di permudahkan dan semoga reseki anak 🤲🏻 hari 3(9/9/2023) alhamdulilah syukur dengan theasiaparent banyak perkembangan baby saya boleh tahu dan semasa mengandung dan selepas pun saya masih dengan theasiaparent ni tau sbb apa sbb saya dpt tahu benda saya x tahu berkenan baby. dan aps ni memang best kepada ibubapa zaman skrg. #theasiaparent the best🫶🏻

Hari 1 (9/9/23) Saya first time mom, theAsianparent banyak membantu saya untuk mendapatkan pelbagai pengetahuan dalam banyak bidang. Saya jugak dapat melihat perkembangan bayi saya setiap hari. Carseat sangatlah penting untuk keselamatan anak2 dan juga untuk keselesaan sikecil. Saya sangat berterima kasih dengan theAsianparent atas peluang yang diberi. Saya berharap agar ada rezeki saya. 🥰

hari 1 - 9 september terima kasih asianparent kerana membuat penyertaan sebegini..saya sememangnya memerlukan carseat untuk anak pertama saya memandangkan saya tidak sempat menebus mycsr tempoh hari..agak terkilan juga sebenarnya tetapi dengan penyertaan asianparent ni memberi sinar harapan untuk saya sebagai firstmom ini..semoga ada rezeki saya dan baby dalam kandungan saya ini nanti.Aamin.

Terima kasih theAsianparent kerana memberi peluang kepada kami di luar sini untuk mendapatkan banyak info yang bermanfaat berkenaan ibu Hamil, dan pelbagai aspek bayi sejak dari dalam kandungan. Moga akan lebih banyak lagi maklumat menarik yang dapat dikongsi bersama. Dari anak pertama hingga kehamilan kali ke-3, saya sudah menggunakan aplikasi theAsianparent. Memang terbaik👍🏻👍🏻.

Hari 1 : 9 September 2023 - Bismillahirrahmanirrahim. Moga ada rezeki untuk memiliki carseat percuma dari theAsianparent Malaysia. Ini adalah kandungan pertama saya dan sedang menunggu beberapa minggu sahaja lagi untuk melahirkan anak pertama. Aplikasi theAsianparent banyak membantu saya sepanjang kandungan pertama ini. Banyak yang saya belajar dari aplikasi ini. Terima Kasih theAsianparent

Alhamdulillah Hari ke-2 bersama theasianparent.. Seperti biasa awal2 pagi akan buka apps ini dan lihat perkembangan anak saya dan lihat info2 menarik yang terdapat di theasianparent ini, semoga pihak theasianparent dapat memperbanyakkan lagi contest2 didalam apps ini🫶🏻🥰 semoga rezeki berpihak kepada saya untuk memenangi carseat baby yang amat diperlukan aamiin2 in syaa Allah🤲🏻

Hari 1 05/09/2023 Harini birthday ayah saya. sempat balik rumah family sebab nak wish birthday ayah dan balik rumah secepat mungkin sebab nak join contest ni 🥲 semoga ada rezeki semua ibu-ibu terutama untuk yang kurang berkemampuan dan untuk yang pertama kali menjadi ibu. dalam rezeki kita ada rezeki orang lain. semoga berjaya untuk semuanya dan diri saya sendiri ! aminn 🤲🏻❤️

Câu hỏi liên quan