1936 Các câu trả lời

< Hari 1 , 6/9/2023 > ✅ Done follow ig TheAsianParent Actually saya sudah log in semalam tapi baru tahu harini tentang peraduan tersebut XD Saya ingin mengucapkan ribuan terima kasih kepada 'The Asianparent' kerana bantu guide saya dan hubby sepanjang perjalanan saya pregnant sampai melahirkan anak yang baru berusia sbulan lebih. Apps ini sangat membantu untuk first time mommy and daddy. Macam time baru beranak dekat hospital saya terkejut day 1 umur anak tahi berwarna hitam, nasib baik apps ni bagitahu yang tu memang normal. Baru2 ni bayi saya tidur lama 4 jam, nasib baik apps bagitahu bayi dah start tidur lama pada umur tersebut. Kalau la apps ni tiada, husband saya gelabah sampai hantar anak pergi klinik sebab kami memang tiada basic ilmu tentang bayi/ anak. Kami teramat syukur dengan apps ini dan excited baca info baru setiap hari. Moga saya, suami dan bayi ada rezeki dapat hadiah carseat tersebut, amin~ 🤲🏻

Hari 1: 9/9/2023 Myasianparent adalah aplikasi pilihan saya daripada beberapa aplikasi untuk membantu untuk mendapatkan rujukan mengenai keperluaan ibu mengandung, perkembangan bayi, masalah-masalah yang dihadapi wanita hamil, cara penyusuan, makanan sihat, gaya hidup sihat, aktiviti yang boleh dan tidak boleh dilakukan. Dalam masa yang sama suami saya juga sering merujuk aplikasi ini untuk melihat perkembangan anaknya dan masalah yang sama dihadapi oleh isterinya. suami saya menjadi lebih perhatian kepada saya dan kandungan. Aplikasi ini sangat bermanfaat dan memberi input yang berguna sama ada di peringakat awal kemahilan, akhir kemahilan dan juga setelah bersalin hingga baby meningkat usia. jadi disarankan untuk semua bakal ibu bapa, dan wanita hamil serta suami untuk menggunakan aplikasi ini hinggalah anda tidak ingin menambah anak lagi.

Bismillahhirrahmanirrahim. Assalammualaikum & Salam Sejahtera. Hari 1 : 6 September 2023 Terima kasih TheAsianParent & Snapkis kerana mengadakan giveaway yang hebat ini ❤️ Terima kasih tidak terhingga buat TheAsianParent kerana dengan adanya apps ini telah banyak membantu saya dan suami sepanjang perjalanan kehamilan saya. Saya dapati ramai lagi ibu bapa, bakal ibu bapa malah yang berikhtiar mendapatkan zuriat menggunakan apps TheAsianParent untuk dijadikan rujukan. Apps ini sangat memudahkan dan berinformasi bagi kami sebagai pengguna. Jika saya mempunyai kenalan yang perlukan rujukan hamil, saya akan mencadangkan TheAsianParent. Terima kasih TheAsianParent. Semoga Allah kurniakan rezeki car seat bayi dari Snapkis untuk Aimi Shaffa Zulkarnain @amshffazlkrnn (ig) ❤️

Bismillahhirrahmanirrahim. Assalammualaikum & Salam Sejahtera. Hari 1 : 7 September 2023 Terima kasih TheAsianParent & Snapkis kerana mengadakan giveaway yang hebat ini ❤️ Terima kasih tidak terhingga buat TheAsianParent kerana dengan adanya aplikasi ini telah banyak membantu saya dan suami sepanjang perjalanan kehamilan saya dan kelahiran saya. Saya dapati ramai lagi ibu bapa, bakal ibu bapa malah yang berikhtiar mendapatkan zuriat menggunakan aplikasi TheAsianParent untuk dijadikan rujukan. Aplikasi ini sangat memudahkan dan berinformasi bagi kami sebagai pengguna. Jika saya mempunyai kenalan yang perlukan rujukan hamil, saya akan mencadangkan TheAsianParent. Terima kasih TheAsianParent. Semoga Allah kurniakan rezeki car seat bayi untuk anak saya

Hari 1- 09/09/2023 Semoga ad rezeki join contest theAsianparent ni 🤲🥰 Alhamdulillah bila tahu ja pregnant terus download apps theAsianparent ni hasil recommmended kawan2 yg dh guna apps ni. Senang utk saya lijst perkembangan baby dlm kandungan dan banyak membantu saya yg first mom sebagai rujukan . Yang best apps theAsianparent ni selalu bagi notification mengikuti perkembangan kandungan kita sampai lah baby dh keluar🥰 juga best platform ni ramai mommies yang share n tanya soalan yg sebenarnya kita pon tengah alami situasi tu so kita pon boleh amik sebagai pengetahuan baru yang mommies2 share. Memang tkda platform lain yang best mcmni lengkap macam2 rujukan utk mommies 🥰 All the best theAsianparent ❤️

HARI 7 : 17/9/2023 Assalamualaikum, doakan saya Syasya Athirah dan suami saya Muhammad Khasir dikurniakan rezeki zuriat yg soleh dan solehah, diberikan kesihatan yg baik, dilimpah rezeki yg tak pernah putus mengalir dan dipermudahkan segala urusan. Doakan juga ibubapa saya dan ibubapa mertua saya supaya diberikan kesihatan yg baik dan diberikan kesembuhan kepada penyakit mereka. Semoga suatu hari nanti saya juga akan dijemputkan untuk ke tanah suci bersama suami dan ahli keluarga saya semua. Amin 🤲🏻 terima kasih TheAsianParent banyak berkongsi maklumat dan banyak yg saya belajar dari sini. Saya ttc 4 tahun dan tahun ni saya berjaya hamil dengan bantuan TheAsianParent ni berkat doa dan tak pernah putus asa ❤️

HARI 6 : 16/9/2023 Assalamualaikum, doakan saya Syasya Athirah dan suami saya Muhammad Khasir dikurniakan rezeki zuriat yg soleh dan solehah, diberikan kesihatan yg baik, dilimpah rezeki yg tak pernah putus mengalir dan dipermudahkan segala urusan. Doakan juga ibubapa saya dan ibubapa mertua saya supaya diberikan kesihatan yg baik dan diberikan kesembuhan kepada penyakit mereka. Semoga suatu hari nanti saya juga akan dijemputkan untuk ke tanah suci bersama suami dan ahli keluarga saya semua. Amin 🤲🏻 terima kasih TheAsianParent banyak berkongsi maklumat dan banyak yg saya belajar dari sini. Saya ttc 4 tahun dan tahun ni saya berjaya hamil dengan bantuan TheAsianParent ni berkat doa dan tak pernah putus asa ❤️

HARI 5 : 15/9/2023 Assalamualaikum, doakan saya Syasya Athirah dan suami saya Muhammad Khasir dikurniakan rezeki zuriat yg soleh dan solehah, diberikan kesihatan yg baik, dilimpah rezeki yg tak pernah putus mengalir dan dipermudahkan segala urusan. Doakan juga ibubapa saya dan ibubapa mertua saya supaya diberikan kesihatan yg baik dan diberikan kesembuhan kepada penyakit mereka. Semoga suatu hari nanti saya juga akan dijemputkan untuk ke tanah suci bersama suami dan ahli keluarga saya semua. Amin 🤲🏻 terima kasih TheAsianParent banyak berkongsi maklumat dan banyak yg saya belajar dari sini. Saya ttc 4 tahun dan tahun ni saya berjaya hamil dengan bantuan TheAsianParent ni berkat doa dan tak pernah putus asa ❤️

HARI 4 : 14/9/2023 Assalamualaikum, doakan saya Syasya Athirah dan suami saya Muhammad Khasir dikurniakan rezeki zuriat yg soleh dan solehah, diberikan kesihatan yg baik, dilimpah rezeki yg tak pernah putus mengalir dan dipermudahkan segala urusan. Doakan juga ibubapa saya dan ibubapa mertua saya supaya diberikan kesihatan yg baik dan diberikan kesembuhan kepada penyakit mereka. Semoga suatu hari nanti saya juga akan dijemputkan untuk ke tanah suci bersama suami dan ahli keluarga saya semua. Amin 🤲🏻 terima kasih TheAsianParent banyak berkongsi maklumat dan banyak yg saya belajar dari sini. Saya ttc 4 tahun dan tahun ni saya berjaya hamil dengan bantuan TheAsianParent ni berkat doa dan tak pernah putus asa ❤️

HARI 3 : 10/9/2023 Assalamualaikum, doakan saya Syasya Athirah dan suami saya Muhammad Khasir dikurniakan rezeki zuriat yg soleh dan solehah, diberikan kesihatan yg baik, dilimpah rezeki yg tak pernah putus mengalir dan dipermudahkan segala urusan. Doakan juga ibubapa saya dan ibubapa mertua saya supaya diberikan kesihatan yg baik dan diberikan kesembuhan kepada penyakit mereka. Semoga suatu hari nanti saya juga akan dijemputkan untuk ke tanah suci bersama suami dan ahli keluarga saya semua. Amin 🤲🏻 terima kasih TheAsianParent banyak berkongsi maklumat dan banyak yg saya belajar dari sini. Saya ttc 4 tahun dan tahun ni saya berjaya hamil dengan bantuan TheAsianParent ni berkat doa dan tak pernah putus asa ❤️

Câu hỏi liên quan